• Головна
  • "Долар чи євро": фахівець пояснив, яку валюту треба терміново купувати до травня 2025 року
19:00, 12 квітня

"Долар чи євро": фахівець пояснив, яку валюту треба терміново купувати до травня 2025 року

"Долар чи євро": фахівець пояснив, яку валюту треба терміново купувати до травня 2025 року

Рішення США про запровадження тарифів викликало небувале падіння світових фондових і товарних ринків. Також "летить" вниз долар.

Як інформує "РадіоТРек", доктор економічних наук, ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко розповів, куди зараз краще інвестувати гроші — в американську чи європейську валюту.

Він пояснив, що американська валюта стрімко втрачає позиції щодо інших світових валют, хоча нещодавно спостерігалося деяке уповільнення цього падіння. В умовах нестабільності експерт рекомендує українцям, звернути увагу на євро. За його словами, за останній місяць європейська валюта зросла. Зараз за одне євро дають близько 1,1 долара, тоді як раніше було 1,6.

Водночас варто зберігати активи в кількох валютах. Найкращий варіант зараз — розподіл між гривнею, доларом і євро, з дещо більшою вагою національної валюти та євро.

При цьому Савченко переконаний, якщо Трамп не змінить своєї політики, то курс долара може й надалі коливатися. За його словами, найближчі тиждень-два покажуть справжні наміри американського президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Долар #євро #курс_валют
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...