• Головна
  • В Україні стрімко злетіли ціна на популярний овоч
12:30, 23 квітня

В Україні стрімко злетіли ціна на популярний овоч

В Україні стрімко злетіли ціна на популярний овоч

Ціна на моркву в Україні серйозно злетіла вгору. За словами експертів все це через високий попит та дефіцит.

Про це повідомив аналітичний проєкт EastFruit.

Активні закупівлі оптовиків і роздрібних мереж значно скоротили наявні запаси, що дало змогу виробникам підвищити вартість продукції.

Наразі морква коштує 30–40 грн/кг (або $0,73–0,97/кг), що на 21% вище показників початку минулого тижня. Основна причина — сезонний дефіцит якісної моркви, через який постачальникам важче знаходити великі партії.

Варто відзначити, що в порівнянні з торішніми цінами поточні вищі в 4,5 раза. Чи продовжиться зростання — залежатиме від нових урожаїв та динаміки попиту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ціна #морква #вартість #україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...