10:08, 11 листопада 2019 р.
Надійне джерело
У Калуші побудують "Епіцентр". Землю вже купили, виготовляють документацію
На сайті Держархбудінспекції в жовтні було зареєстровано повідомлення про початок підготовчих робіт, а саме: нове будівництво торговельного комплексу в Калуші в районі вулиць Ринкова та Хіміків.
Замовником виступило товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К", підрядником — товариство з обмеженою відповідальністю "КИЇВТРАНСБУД", інформує 0342.ua з посиланням на "Вікна".
Як відомо, за рішенням Калуської міської ради міста на аукціон виставили земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташовані в районі вулиць Ринкова та Хіміків. Кадастровий номер: 2610400000:07:002:0026, та площею 1,8344 га.
У земельних торгах взяли участь два учасники. Переможцем стала компанія «Епіцентр К». Вона сплатила за земельну ділянку близько 6 млн 115 тис. гривень (без ПДВ).
Компанія має намір побудувати тут торговий центр «Епіцентр» площею близько 5 тис. кв. метрів.
Зараз на цій земельній ділянці знаходиться насип, а проектом детального плану території передбачено, що на ділянці площею 1,8346 га (18 346 кв. метрів) буде збудовано торгове приміщення площею 7 340 кв. метрів, поруч – парковка на 100 місць, передбачено і кілька зон озеленення сумарною площею понад 386 кв. метрів.
Влада міста залишилася задоволена результатом аукціону. За словами міського голови Ігоря Матвійчука, загальний обсяг інвестицій компанії «Епіцентр К» становитиме близько 90 млн гривень. Спершу тут буде створено близько 60 робочих місць, а відтак ця кількість зростатиме. Крім того, забудовник вирішить проблему відходів, яка «лежала на плечах міста». Щоб підготувати земельну ділянку під забудову йому доведеться вивезти засолені грунти і провести рекультивацію. На це додатково піде від 3 до 8 млн гривень.
Згідно зі звітом про науково-технічну роботу з аналізу порушених гірничими роботами земель та обґрунтування місця складування солевмісних ґрунтів відходи на дану земельну ділянку звозили в 40-60-их роках минулого століття. Вони займають площу понад 8 га. Вивезені з майбутнього будівельного майданчика відходи науковці рекомендують складувати на хвостоховищах №1 і 2, поблизу солевідвалу №1 Домбровського кар’єру. Як ідеться в звіті «Гірхімпрому», потужність насипу становить до 6 метрів. По периметру земельної ділянки, яку продали з аукціону, розташовані огороджувальні дамби з суглинку, а до 70% площі забудови займають засолені відходи збагачення. Рекомендується видалення засолених ґрунтів, а суглинки огороджувальних дамб — використати для рекультивації та влаштування основи будівельного майданчика.
Інвестор будівництва зобов`язаний замовити і виготовити проєкт вивезення грунту, вивезти засолені ґрунти, а після вивезення — провести рекультивацію майбутнього будівельного майданчика з допомогою суглинку. Загалом треба буде вивезти 100-120 тис. кубічних метрів відходів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:58, 26 грудня
25
16:46, Сьогодні
1
live comments feed...