
17:55, 6 вересня 2019 р.
Блукали по вулиці: мати залишила двох доньок напризволяще

Наразі поліцейські Харківщини встановлюють місцезнаходження жінки.
4 вересня жителька міста Вовчанська помітила двох маленьких дівчаток, які блукали вулицями міста. Дізнавшись, що їх покинула рідна матір, громадянка звернулася до районної поліції.
Як повідомив відділ комунікації ГУ НПУ у Харківській області, поліцейські встановили, що наприкінці травня правопорушниця віддала своїх доньок 8 та 9 років на виховання сестрі, яка проживає у Харкові. Дівчата усе літо знаходилися у тітки. На початку вересня жінці стало важко самотужки утримувати племінниць, оскільки вона сама виховувала власних дітей. Вона вирішила відправити дівчат до матері, не переконавшись у тому, що та досі живе у Вовчанську. Коли діти повернулися до рідного міста, вони не знали, куди їм йти, адже родина постійно змінювала адресу проживання. Через деякий час дівчаток помітила місцева жителька. Після розмови з ними, вона звернулася до поліції.
«Жодних протиправних дій відносно неповнолітніх скоєно не було», наголошують правоохоронці.
Поліцейські спільно з районною службою у справах дітей підготували усі необхідні документи. Вирішується питання щодо поміщення дітей до спеціалізованих установ.
Зараз поліцейські шукають «матір-зозулю». Її збираються притягнути до адміністративної відповідальності.
Читайте також:Покинула як цуценя: у Франкiвську горе-матiр зачинила дитя в квартирі і "пішла по справах"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:30
Спецтема
Оголошення
10:51, 21 квітня
19:37, Вчора
19:37, Вчора
19:37, Вчора
19:37, Вчора
live comments feed...