
10:59, 6 серпня 2015 р.
Рятувальники західних областей зібралися на Прикарпатті задля комплексних об’єктових навчань (ВІДЕО)
Рятувальники західних областей зібралися на Прикарпатті задля комплексних об’єктових навчань. Їх організували на базі калуського “Карпатнафтохіму”.
Це одне з найбільших підприємств Прикарпаття зі статусом потенційно небезпечного об’єкта. На виробництві працює близько півтори тисячі людей, а тепроцес там потребує ретельного дотримання правил безпеки.
Комплексні об’єктові навчання – вища форма навчань з ліквідації назвичайних ситуацій. Вони мають три етапи (підготовчий, навчання та їхній аналіз) і тривають до двох діб. В ДСНС кажуть, що під час проведення показових спецнавчань з питань цивільного захисту відпрацьовуються лише аварії, які не виходять за межі санітарно-захисної зони підприємтсва.
Загалом на території області є понад півтисячі потенційно небезпечних об’єктів, кажуть в управлінні з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації. На кожному з них систематично проводяться навчання з питань цивільного захисту, - йдеться у сюжеті ТРК Вежа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 ознак, що вашому офісу потрібна додаткова система фільтрації
Новини компаній
09:30
Вчора
ТОП новини
Аеробалістична ракета "Кинджал" вдарила по Івано-Франківську
Повітряна тривога
Оголошення
12:59, 21 липня
15:35, 25 липня
6
live comments feed...
Коментарі