
Вже завтра
12:01, 16 квітня 2015 р.
Вже завтра «ONUKA» в Івано-Франківську
Вже завтра
Вже завтра, 17 квітня до Івано-Франківська завітає український електронний музичний гурт "ONUKA".
Концерт відбудеться у комплексі "Pasage Gartenberg".
На вас чекає може позитивних емоцій, живий звук та українські народні мотиви в стилі "електро".
Окрім того, о 18:00 годині, в холі "Pasage Gartenberg" відбудеться прес-конференція. До участі запрошуються представники усіх ЗМІ!
Для довідки:
Назва проекту «ONUKA» (тобто «онука») — це данина поваги до видатного українського майстра музичних інструментів Олександра Шльончика, дідуся солістки ансамблю Наталії Жижченко. За словами Нати: «Він зробив мою першу сопілку, навчив грати, сформував у мене розуміння батьківщини».
Після успіху дебютного альбому Ната розповіла, що при пошуках інформації про те, чи існують інші гурти чи торгові марки з подібною назвою, вона знайшла лише залізничну станцію у Японії, що знаходиться поруч із атомною електростанцією. При цьому Японія стала другою країною після України за кількістю прослуховувань дебютного альбому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:51, 9 березня
14:34, 7 березня
11:14, Сьогодні
2
14:06, Вчора
live comments feed...