
13:00, Вчора
Найгірший показник у світі: Чому в Україні критична народжуваність

Україна має значно глибшу проблему, ніж нестача зброї – йдеться про людей.
В умовах повномасштабної війни загострюється демографічна криза, яка вже зараз може стати питанням виживання, пише "The Times".
Народжуваність у три рази нижча за смертність, а це найгірший показник у світі. Близько 7 мільйонів українців виїхали за кордон, серед них — жінки дітородного віку та діти. Ще до 5 мільйонів людей залишилися на окупованих росіянами територіях. За найгіршими прогнозами, до 2051 року в Україні залишиться лише 25 мільйонів громадян.
Це не просто цифри. Мала кількість населення означає економічні труднощі, дефіцит робочої сили, а також проблеми з пенсійним забезпеченням. І найстрашніше — це ускладнить захист країни у разі нового вторгнення з боку росіян.
Тому питання мобілізації стоїть гостро, адже якщо не зупинити ворога, він прийде у кожен дім.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:14, 3 березня
1
13:26, 4 березня
17
13:10, Вчора
13:11, Вчора
08:51, 9 березня
live comments feed...