• Головна
  • Зимові укриття для захисту декоративних рослин
Новини компаній
11:00, Сьогодні

Зимові укриття для захисту декоративних рослин

Новини компаній
Зимові укриття для захисту декоративних рослин, фото-1, AgreeMarket - зимові укриття для рослин

AgreeMarket - зимові укриття для рослин

З настанням холодної пори року обмін речовин у рослин сповільнюється, і їх зростання припиняється. У цей час створюються нові клітини, закладаються зачатки листя, а культура стає вразливішою. Саме з цієї причини потрібно використовувати зимове укриття для рослин. Також, його потребуватимуть насадження з низькою зимостійкістю і молоді, пересаджені чагарники. Вони не встигли адаптуватися до умов, тому потребують додаткового захисту. Пропонуємо детальніше розібратися з тим, як захистити рослини під час настання холодів.

Докладніше про підготовку рослин до заморозків

Укриття на зимовий період із використанням штучного полотна – оптимальне рішення для захисту рослин від холоду. Популярністю у сільському господарстві користується агроволокно. Воно має спеціальну текстуру, що дозволяє пропускати: вологу, повітря та підтримувати потрібну температуру. В результаті, рослини знаходяться у сприятливому мікрокліматі. Будь-який із матеріалів прослужить тривалий період часу, не втрачаючи якості. Залежно від переваг, можна використовувати такі способи:

  • Обгортання агроволокном з рулону – воно потрібне для молодих хвойників, з висотою 1 м у період з грудня по березень. Саме в цей час починається активна зміна температур та активність сонця. Матеріалом потрібно обмотати рослину, накладаючи витки один на один. У нижній частині полотно придавлюється важким предметом або закріплюється шнуром;
  • Укривні чохли – вони застосовуються у сонячну або вітряну погоду для захисту хвойників. Виріб надівається на верхню частину рослини та розправляється. Вироби виготовляються з щільного укривного агроволокна, що робить їх оптимальним зимовим укриттям для декоративних рослин;
  • Ковпаки – вони популярні для захисту молодих дерев. Їх застосування буде таким самим, як і у чохлів;
  • Повітряно-сухе зимове укриття для квітів. Це оптимальний захист при настанні зими. Конструктивно, воно є жорстким каркасом з утеплюючим матеріалом і вологозахисним полотном. Між шарами потрібно забезпечити прошарок повітря. Це дозволить підтримувати комфортну температуру. 

Зимові укриття для троянд або інших рослин у господарстві повинні підбиратися відповідно до їх особливостей. Не знаєте, який варіант обрати? Скористайтесь консультацією спеціаліста, який допоможе знайти відповідне рішення, в залежності від культури.

Як укривати насадження?

Спочатку потрібно провести підготовку:

  • Перевірте, які рослини слід вкривати на зиму. Для цього можна використати довідник;
  • У другій половині літа рослини, які потрібно вкрити, перестають підгодовувати азотом;
  • Насадження поливаються перед зимівлею, оскільки до пізньої осені хвойники продовжують випаровувати вологу. Ціна зимового укриття для рослин доступна, незважаючи на практичність використання;
  • Проводиться санітарне обрізання гілок;
  • З квітників прибирається засохле листя;
  • Щоб зберегти кореневу систему, потрібно провести підгортання саджанців
  • Виконується мульчування рослин, що є важливим етапом для їх вирощування.

Після проведення підготовки, можна купити зимове укриття для квітів, хвойників та захистити рослини від холодів. Забезпечення циркуляції повітря та правильне використання – те, що дозволить отримати бажаний результат. Не знаєте, який варіант краще? Скористайтеся допомогою фахівця. Садівнику-початківцю може бути не просто визначитися з вибором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...