• Футбольний клуб з Прикарпаття здобув чергову перемогу і лідирує у Другій лізі
17:29, Сьогодні

Футбольний клуб з Прикарпаття здобув чергову перемогу і лідирує у Другій лізі

Футбольний клуб "Пробій" з Городенки, скріншот з відео

Цьогоріч в Другій лізі чемпіонату футболу України Івано-Франківську область представляють одразу два клуби. Один з них зараз на чолі турнірної таблиці завдяки черговій перемозі.

Футбольний клуб "Пробій" з Городенки з рахунком 2:0 переміг команду "Скала 1911" зі Стрия Львівської області. Цей матч восьмого туру Другої ліги України з футболу "Пробій" грав сьогодні, 28 вересня, на домашньому стадіоні у Городенці, де як кажуть, і стіни допомагають.

Поєдинок можна було подивитися онлай або зараз у записі на офіційному YouTube-каналі Професіональної футбольної ліги України.

У першому таймі команди не забивали голів. Рахунок на 59 хвилині відкрив Богдан Оринчак. Футболісти "Пробою" скористалися помилкою захисників "Скали" і перехопили м’яч у штрафному майданчику суперників. Нападник направив його у кут воріт — 1:0, пише "Суспільне".

За п’ять хвилин після цього господарі поля збільшили свою перевагу. Команда розіграла кутовий удар. Після подачі партнера Богдан Оринчак головою направив м’яч у ворота "Скали 1911". Поєдинок завершився з рахунком 2:0.

За підсумком восьми турів, "Пробій" ділить першу сходинку турнірної таблиці Другої ліги України з футболу з командою "Полісся 2". В активі у колективів — 16 очок. Нападник городенківської команди Богдан Оринчак лідирує у списку кращих бомбардирів турніру. Він забив сім голів.

Наступний матч команди з Городенки буде своєрідним дербі - 5 жовтня "Пробій" зіграє з іншим клубом із свого регіону "Ревера 1908" з міста Івано-Франківськ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пробій #Городенка #Пробій з Городенки #Пробій Городенка #Друга ліга України з футболу #футбол #Ревера Івано-Франківськ #матч Пробій онлайн