• Головна
  • Учителька з Прикарпаття перемогла в престижному всеукраїнському проєкті (ФОТО)
10:41, 17 вересня

Учителька з Прикарпаття перемогла в престижному всеукраїнському проєкті (ФОТО)

Леся Ганущак

Леся Ганущак

Учителька фізичного виховання із Калуша на Прикарпатті перемогла у всеукраїнському проєкті "Грай за рівність" серед вчителів свого фаху.

Саме від учителів залежить популяризація рівності в спорті та мотивація до занять, навіть у таких надзвичайних умовах, в яких зараз живе вся Україна. Такими принципами керується вчителька Калуського ліцею №2 Леся Ганущак, яка стала однією з переможниць у всеукраїнському проєкті “Грай за рівність”.

З 80 вчителів з усієї України, які були учасниками проєкту Klitschko Foundation, Леся Ганущак не лише пройшла інтенсивний 4-денний тренінг, а й виграла для своєї школи сучасний спортивний інвентар, який дозволить проводити заняття у 6 модулях НУШ (нової української школи). Про це повідомляє Калуська міська рада.

Леся Ганущак

Леся Ганущак

"Коли я побачила, що відкрито прийом заявок на “Грай за рівність” - одразу подала всі документи. Бо завжди мріяла створити середовище, де кожна дитина, незалежно від статі, почувається рівною на спортивному майданчику чи в спортзалі. Адже саме ми, вчителі, часто впливаємо на мотивацію та мрії наших учнів. Проєкт Klitschko Foundation дав мені інструменти та знання, щоб це втілити", – цитує вчительку Калуського ліцею №2 Лесю Ганущак пресслужба міської ради.

З 9 серпня по 8 вересня 2024 року, в межах проєкту "Грай за рівність", організованого Klitschko Foundation за підтримки фонду DFB-Stiftungen Egidius Braun, 80 вчителів із 24 областей України пройшли тренінгову програму, яка допоможе їм створити гендерно-рівні умови на уроках фізичної культури. Крім того, значна частина інтенсивних занять присвячена розвитку у вчителів навичок заохочувати своїх підопічних до занять спортом.

Після завершення навчання всі учасники проєкту реалізують заплановані локальні спортивні ініціативи у своїх школах.

"Як і більшість вчителів я відчуваю свою відповідальність, в першу чергу - за безпеку учнів. Але також і за їхній вибір. Звісно, я не вимагаю, аби вони ставали чемпіонами. Та навіть те, що вони оберуть 40-хвилинне заняття будь-яким видом спорту замість провисання у гаджетах – вже маленька перемога", – повідомила Леся Ганущак.

Учасники проекту "Грай за рівність"

Учасники проекту "Грай за рівність"

Проєкт "Грай за рівність" успішно втілюється з 2022 року. Вчителі фізичного виховання залучили понад 20 000 дітей з різних регіонів України до спортивних активностей в межах проєкту, його учасники продовжують популяризувати рівність у спорті та залучати до нього якомога більше людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Леся Ганушак #Грай за рівність #освіта #вчителька перемогла у проєкті #вчителі Прикарпаття #освіта Прикарпаття #Калуш
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...