• Цієї ночі Україна відбивала чи не найбільшу атаку дронами за всю війну (ФОТО)
09:09, 31 липня

Цієї ночі Україна відбивала чи не найбільшу атаку дронами за всю війну (ФОТО)

ДСНС України ліквідує наслідки пожежі після падіння дрона на житловий будинок під Броварами

Нічна атака російськими дронами по Україні стала наймасованішою за 2024 рік і чи найпотужнішою за весь період війни. Найбільше ворожих атак було зосереджено на Києві.

Подробиці нічної атаки розповіли у КМВА, пише 0342.ua

"Ворожі дрони заходили на Київ хвилями і практично з усіх можливих напрямків. Силами та засобами ППО в повітряному просторі Києва та на підступах було знищено понад три десятки безпілотників", - повідомляє пресслужба.

За даними оперативного зведення на 6:15 - у Києві без постраждалих та руйнувань.

Атаки на Київ були двома хвилями з усіх боків. Ранкову атаку сили ППО відбили повністю, жоден безпілотник не досяг своєї цілі.

Як зазначив Сергій Попко, начальник КМВА, загалом, за ці дві хвилі разом в повітряному просторі Києва та на підступах до столиці було збито близько чотирьох десятків БпЛА російських окупантів.

"За умов такої щільної і масованої повітряної атаки, наші сили та засоби протиповітряної оборони відпрацювали просто на відмінно!

В Києві на цю хвилину попередньо без жертв та руйнувань! Дякуйте ЗСУ! Вірте в нашу Перемогу!", - наголосив Сергій Попко.

В Броварському районі під Києвом внаслідок падіння уламків дрона загорівся будинок, ДСНС Київщини

Проте, руйнування, на жаль, були в Київській області.

Зараз точно відомо, що внаслідок атаки Київщини, від уламків дрону у Броварському районі загорівся житловий будинок.

"Пожежу вже загасили. Люди не постраждали", - наголосили в ДСНС України.

Наразі очікуємо офіційну статистику збитих дронів Силами ППО від Повітряних сил України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію