
20:01, 8 липня 2024 р.
Компанія з Івано-Франківська передасть 1 мільйон гривень постраждалим в дитячій лікарні "Охматдит"

Івано-Франківська компанія вирішила долучитися до такого собі українського флеш-мобу серед представників бізнесу. Мережа магазинів "Копійочка" передасть кругленьку суму постраждалим від ракетного удару по дитячій лікарні "Охматдит".
“Копійочка” висловлює глибокі співчуття усім українцям, які постраждали в дитячій лікарні "Охматдит", - наголосили в компанії.
Як повідомили на офіційній сторінці компанії, мережа "Копійочка" приєднується до ініціативи UNITED24.

Допомога від компанії постраждалим з "Охматдиту", Мережа "Копійочка"
Компанія передає 1 000 000 грн на підтримку дитячої лікарні "Охматдит" в Києві.
Також всіх небайдужі українці можуть долучитися до загального збору коштів для постраждалих від ракетного удару по лікарні через "Монобанку":
https://send.monobank.ua/jar/86E35o8GcC

Момент евакуації дітей із зруйнованого корпусу дитячої лікарні, Охматдит
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:59
22 березня
09:30
22 березня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:32, 16 березня
1
live comments feed...