
14:00, 2 травня 2023 р.
Поліція викрила франківку, котра продавала неіснуючий одяг
Жертвами шахрайки стали понад десяток громадян з різних областей України, яких вона ошукала на суму близько 50 000 гривень.
25-річна мешканка Франківська створила фейкову сторінку у соцмережі, де виставляла на продаж одяг. Головна умова – повна, або часткова передоплата. Після отримання грошей на банківську картку жінка блокувала користувачів, а товар клієнти так і не отримували. Жертвами шахрайки стали понад 14 громадян, інформує “Галка” з посиланням на поліцію області.
За скоєне підозрюваній загрожує максимальне покарання – до трьох років за ґратами. Остаточну кількість потерпілих та суму, отриману злочинним шляхом, правоохоронці наразі встановлюють.
Поліціянти вкотре наголошують громадянам: задля уникнення подібних ситуацій, сплачуйте кошти за покупки тільки після того, як отримаєте товар і пересвідчитеся, що він якісний і відповідає всім вимогам.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:30
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:44, 7 березня
19:54, 16 березня
11:20, 13 березня
3
live comments feed...