20:00, 16 листопада 2022 р.
Франківка зірвала виступ російської делегації на конференції ООН з клімату
Директорка громадської організації “Razom We Stand”, франківка Світлана Романко під час кліматичних переговорів COP27 в Шарм-Ель-Шейх сказала в обличчя російській делегації, що росія – держава-терорист.
Франківка прийшла на єдиний додатковий захід росіян про пом‘якшення наслідків зміни клімату та зірвала його, пише Бліц-Інфо.
“Нарешті я сказала росіянам це просто в обличчя. Російській делегації на СOP27, яка складалась з представників Міненергетики, Міндовкілля, спеціального посланця з питань клімату, бізнесу та науковців. У них був перший і єдиний сайд-івент про пом‘якшення наслідків зміни клімату, на який ми прийшли і зірвали його. Дослівно я сказала їм таке: «Росія, ви – це держава терорист. Ви чините геноцид і тортури, вбиваєте нас щодня протягом 9 місяців. Ваші нафта і газ вбивають нас. Ви всі військові злочинці і маєте бути не тут, а у військовому трибуналі»”,- написала активістка.
Романко додала, що коли її виводила поліція, у залі її підтримали сміливі українці, поляки, німці та не тільки.
BREAKING:
— Svitlana Romanko (@SvitlanaRomanko) November 15, 2022
I was just forcibly removed from a 🇷🇺 #COP27 event:
“#Russia is a terrorist state, you are genociding, torturing and killing us daily for 9 months. You are killing our #climate with your fossil fueled war on🇺🇦. You are war criminals and you must answer to a tribunal.” pic.twitter.com/3crbaAFByp
“Якщо мене позбавлять акредитації на COP27, мені все одно. Але і кліматичних та військових злочинців там не має бути. Україна понад усе!”,- додала франківка.
COP – це засідання Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (РКЗК ООН). Ця зустріч щороку об’єднує 198 членів конвенції для координації спільних заходів щодо протидії зміні клімату. Представники країн обговорюють такі питання, як зменшення викидів парникових газів різними країнами та секторами, пом’якшення наслідків зміни клімату, адаптація до наслідків зміни клімату та фінансування для підтримки країн, що розвиваються, у їхніх зусиллях відійти від викопного палива та стати більш стійкими до впливу зміни клімату.
Цьогорічний COP27 особливий тим, що економічні наслідки Covid-19 і вторгнення Росії в Україну, що тривають, разом із зростаючими наслідками зміни клімату у формі різноманітних катаклізмів створили величезні перешкоди для декарбонізації та міжнародної співпраці з клімату.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 освітніх проєктів від ЄС: можливості для молоді та дорослих у воєнний час
Партнерський матеріал
11:00
Вчора
Ракетний обстріл не минув без наслідків: знеструмлень на Прикарпатті значно побільшало
Відключення світла
20:33
28 листопада
16:53
28 листопада
Спецтема
Оголошення
16:03, 16 листопада
14:46, 28 листопада
9
11:39, 25 листопада
live comments feed...