
20:02, 11 лютого 2022 р.
Надійне джерело
ТОП документальних роликів, які можна переглянути з дітьми на уроці

Документальні фільми - це можливість не тільки з насолодою провести час, але й дізнатися щось корисне та цікаве. Такі стрічки підійдуть для перегляду із дітьми різного віку на уроках чи вдома.
Сучасні технології дозволяють знімати яскраві, інформативні та неймовірні фільми про природу, тварин, довкілля, воду, гори чи космос. Яскраві картинки максимально точно передають реальні зображення та закадровий текст дозволяє максимально розкрити обрану тему.
Редакція 0342.ua підготувала добірку цікавих документальних стрічок, які сподобаються вам та вашим дітям.
Планета горобців
Горобець зовсім непримітний птах. Тисячі років він живе пліч-о-пліч з людиною у містах та селах. Іноді ми й зовсім не помічаємо такого сусідства. А дарма. Не варто недооцінювати маленького пернатого.Горобці кмітливі, спритні та терплячі. Вони можуть жити в дуже жорстких умовах навколишнього середовища.
Знайомтесь - горобець хатній.
Земля: створити планету
В одному ролику - 1,5 години “біографії” планети Земля. Природа, ґрунт, вулкан та зародження людства. Чому життя можливе тільки на нашій планеті? Чому так трапилося, що цьому передувало? Все це можна дізнатися у ролику, який покаже минуле Землі.
Фільм підійде для перегляду разом із дітьми старшого шкільного віку. Ви можете показувати їм частини відео, в залежності від теми уроку. Завдяки відеоматеріалам учні краще засвоюють матеріал та можуть наочно побачити, як, ймовірно, виглядала наша планета колись.
ТЕD Talks
ТЕD Talks - це невеликі ролики про науку, суспільство чи культуру. Вони науково-пізнавальні та у доступній формі розповідають про гроші, історію, наше тіло чи саморозвиток.
В залежності від теми, її може висвітлювати як спеціальний спікер, так і анімація. Деякі з відео чудово підійдуть для уроків в школі. Здебільшого, ролики озвучені англійською мовою, але вони мають українські субтитри. Таким чином, можна не тільки дізнатися щось корисне, але й потренувати англійську на уроках.
Ось деякі відео з українськими субтитрами:
Чому світ нагрівається?
Чому ми відчуваємо ностальгію?

Колись ностальгія вважалася хворобою певних груп людей. Сьогодні люди в усьому світі повідомляють про те, що відчувають і насолоджуються ностальгією. Але як працює ностальгія? Клей Рутледж розповідає про те, як наше розуміння ностальгії змінилося з того часу...
Чому ми так прив’язані до своїх речей?

Ставши свідком «жорстокої люті», яку проявляє немовлята, коли їх позбавляли предмета, який вони вважали своїм, Жан Піаже – батько-засновник дитячої психології – помітив дещо глибоке в людській природі: наше почуття власності з’являється неймовірно рано. Але чому ми стаємо такими...
Читайте також: Кіно на вечір: три фільми, які можна переглянути всією сім'єю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:59, 20 березня
11:22, 28 березня
1
12:56, 20 березня
13
live comments feed...