• Головна
  • Для людей з інвалідністю у Калуші організували свято
14:06, 7 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Для людей з інвалідністю у Калуші організували свято

Для людей з інвалідністю у Калуші організували свято

Учасниками заходу стали 46 осіб від 10 років. 

Про це повідомляє Івано-Франківська митрополія, пише 0342

Свято провели у Калуській громаді. Раніше цей день відзначали у Івано-Франківську, проте, цьогоріч за сприяння міського голови Калуша Андрія Найди свято вирішили провести у Калуській громаді. 

Учасниками заходу є люди, якими опікується БФ "Карітас" та "Добродія Калуська". 

Для створення святкового образу організатори запросили також візажистів та перукарів, які просто в закладі святкування створювали красиві та яскраві образи всім охочим учасникам. 

Працівники Палацу Культури "Мінерал" та аніматори розважали всіх присутніх конкурсами і танцями. Також розважав учасників заходу переможець конкурсу "Голос країни" Сергій Лазановський.

Учасники заходу поділились, що такі заходи є дуже важливими, тут вони можуть поспілкуватись з однодумцями, повеселитись. 

Учасники заходу з особливими потребами отримали подарунки від благодійників. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Коломийський інклюзивний театр презентував першу виставу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міжнародний день людей з інвалідністю #Калуш #відзначення #Карітас #благодійний фонд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...