
19:15, 11 лютого 2020 р.
Надійне джерело
“Вам яка різниця? А людям приємно”, – Марцінків поставив завдання СТЕКу зменшити ціни на тепло Автор: Турій Роман

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що перед банкуртством “Станіславська теплоенергетична компанія” має встигнути зменшити тарифи на тепло для мешканців.
Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради у мерії 11 лютого. Наприкінці засідання Марцінків публічно звернувся до присутнього представника приватної компанії, пише Галка.
“СТЕК! Коли тариф будете знижувати для населення? Руслан Романович (Гайда, заступник міського голови, – прим. Галки) ану опрацюйте на четвер питання, знизьте їм тарифи. Вам яка різниця – чи 90 чи 100, а людям приємно” – додав мер.
Така аргументація розсмішила присутніх у залі. А відповіді від представника СТЕК не почули.
Як відомо, СТЕК ініціює процедуру свого банкрутсва. А тарифи компанії для мешканців є вищими, аніж “Теплокомуненерго”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:59, 20 березня
10:03, 31 березня
09:53, 21 березня
09:53, 21 березня
live comments feed...