• Головна
  • Поліклініка сімейної медицини ЛДЦ "Медекс плюс" продовжує підписувати декларації з пацієнтами
12:08, 19 жовтня 2019 р.

Поліклініка сімейної медицини ЛДЦ "Медекс плюс" продовжує підписувати декларації з пацієнтами

Де шукати лікаря?

У МОЗ радять підписувати декларацію з тим лікарем, якого пацієнт знає і обслуговуванням якого задоволений, також питати поради у родичів, сусідів і друзів.

Крім того, можна звернутись у місцевий відділ охорони здоров'я, де мають розповісти, які лікарі працюють у місті чи районі. Інший варіант - звернутися у медзаклад, прочитати на сайті, якщо вони є, запитати в реєстратурі.

Поліклініка сімейної медицини ЛДЦ "Медекс плюс" продовжує підписувати декларації з пацієнтами, фото-1

Реформа передбачає, що декларацію можна підписати і з лікарем у приватній клініці, якщо вона уклала угоду з державою.

Кожен заклад (і державний, і приватний), який бажає отримувати кошти за пацієнта, має укласти договір з Національною службою здоров'я (НСЗУ) і за цим договором працювати. 

Скільки пацієнтів може бути у лікаря?

Лікар може відмовитися підписувати декларацію, зазначають у МОЗ, якщо він уже набрав максимальну кількість пацієнтів.

Для сімейного лікаря це 1 800 пацієнтів, для терапевта - 2 000, для педіатра - 900.

Підписувати угоди можна буде лише з тими лікарнями, які підключені до системи "Електронне здоров'я", - бази даних з обліку і управління всіх медичних послуг. Її також запустили в рамках медреформи.

Як підписати декларацію - інструкція:

Поліклініка сімейної медицини ЛДЦ "Медекс плюс" продовжує підписувати декларації з пацієнтами, фото-2

Наступний крок після вибору лікаря - підписання декларацій. У медзаклад, де працює лікар, треба прийти з паспортом, податковим номером і мобільним телефоном. Аби підписати угоду з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, треба свідоцтво про її народження.

Представник медзакладу повинен внести дані пацієнта у систему "Електронне здоров'я".

Якщо немає мобільного, представник медзакладу сфотографує документи, щоб додати їх до декларації в електронній системі.

Пацієнт має підписати два примірники декларації - один залишається у нього, інший - у медзакладі.

Декларація не підписується назавжди, у будь-який момент лікаря можна буде змінити.

Клініка "Медекс Плюс" продовжує підписувати декларації з пацієнтами.

Декларацію можна укласти з нашими лікарями.

Підписуючи декларацію зі своїм лікарем, пацієнти повністю вільні у виборі фахівця.

Ми гарантуємо висококваліфіковану медичну допомогу та конфіденційність наших пацієнтів.

"Медекс Плюс",
Ми турбуємось про Вас і Ваше здоров'я!
вул. Горбачевського 50, Поліклініка № 1
вул. Військових Ветеранів, 10
тел.: 0342-71-15-60
(097) 660-71-17
(066) 237-55-22

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #декларації з лікарями #підписання декларацій #клініка медекс #обери свого лікаря
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...