• Головна
  • Власник бази з коноплею на Прикарпатті утримує ще й трьох ведмедів у жахливих умовах. ВІДЕО
19:13, 3 жовтня 2019 р.

Власник бази з коноплею на Прикарпатті утримує ще й трьох ведмедів у жахливих умовах. ВІДЕО

 Власник бази з коноплею на Прикарпатті утримує ще й трьох ведмедів у жахливих умовах. ВІДЕО

На території бази, де кілька тижнів тому правоохоронці рапортували про знахідку канабісу на понад 50 мільйонів євро, вирощують ведмедів. 

Нині територія бази на Прикарпатті — під цілодобовою охороною. За кілька метрів — ще один заїзд, щоправда, його не охороняють. У поліції кажуть — це власність того ж таки підприємця. Конопель там немає, але є ведмеді, повідомляють Вікна.

Потрапити до кліток знімальній групі "Сьогодні" разом із зоозахисниками вдалося вночі. Ворота відчинив сторож.

"Оце Василь, який слабий був у суботу, я думав, що йому вже буде капець. А це Тайсонятко, моє Тайсонятко, а то — Василинка", — розповідає сторож.

Кількаметрова клітка і ведмеді, які буквально топчуться один по одному. Видно, що тварин недогодовують. Власники годують тварин зіпсованими ресторанними об"їдками.  

Ведмеді — популярний і дорогий товар. Шкура клишоного на чорному ринку коштує понад тисячу євро. А ще ведмедів купують для ресторанів або станцій для тренування мисливських собак. 

Володимир Бучко, учасник міжнародного проекту з благополуччя бурого ведмедя у неволі, зазначає:

"Тварини очевидно все ж неправильно харчуються. Бентежить те, що за тваринами доглядає людина, яка немає ніякого досвіду. Мала клітка, три дорослі ведмеді, два самці і самка — це в першу чергу небезпечно для самих тварин".

Де зараз власник конопляної плантації, поліція не розголошує — таємниця слідства. Ведмедями нібито має опікуватися його донька. Однак вона категорично відмовилася говорити з журналістами.

Детальніше — у сюжеті ТРК "Україна".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...