
21:30, 16 квітня 2019 р.
Надійне джерело
У травні в Івано-Франківську стартують безкоштовні екскурсії містом

Цьогоріч вони відбуватимуться вже восьмий рік поспіль. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.
"Завдяки нашій колаборації з гідами Івано-Франківськ знову стане популярною екскурсійною дестинацією вихідного дня. Початок у травні. Готуємо багато сюрпризів", - зауважив він.
Нагадаємо, оглядові екскурсії містом почали організовувати у 2012 році – тоді цю акцію приурочили до 350-ї річниці Станіславова. Щоб дізнатися про історію Івано-Франківська не потрібно ні особливих запрошень, ні виконання будь-яких умов. Досить просто прийти до міської Ратуші будь-якої неділі.
Минулого року екскурсії відвідали понад 350 людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:50, 6 травня
13:45, 1 травня
08:41, 30 квітня
3
21:20, 3 травня
13
15:17, 1 травня
live comments feed...