
18:00, 29 грудня 2017 р.
Франківська студентка, яка постраждала від феєрверку, не бачить на око
Як відомо, під час відкриття новорічної ялинки в Івано-Франківську від петарди з феєрверку постраждала дівчина.
Як повідомлялось, одна із петард змінила траєкторію польоту та вцілила в голову студентці. Дівчину без свідомості госпіталізували. Франківці почали вимагати від мерії покарати винних у трагедії.
Наступного дня міський голова вибачився за інцидент з феєрверком та пообіцяв догани підлеглим . Медики запевнили, що дівчина не дуже сильно постраждала, проте у неїчасткова амнезія іщо трапилось вона не пам’ятає, пише Бліц-інфо.
Наразі поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272(порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).
Постраждала дівчина досі в лікарні стан середньої важкості. Про це розповів її друг Тимур Фараджев,
"Вона не бачить на ліве око, її оперувати не беруться місцеві хірурги, тому приїдуть київські спеціалісти. Дівчину не можна транспортувати через діагноз (забій лівої скроневої ділянкимозку, крововилив у мозок, частинки повітря у мозку, підозра на перелом черепа - тріщини)", - написав студент.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як дежавю з Івано-Франківськом: "Кинджали" вдарили по заходу України
Повітряна тривога
09:17
ТОП новини
Все було як в фільмі: гелікоптер приземлився в Івано-Франківську за надцінним вантажем (ФОТО)
Ексклюзив
Аеробалістична ракета "Кинджал" вдарила по Івано-Франківську
Повітряна тривога
Оголошення
09:02, 18 липня
09:02, 18 липня
09:02, 18 липня
09:02, 18 липня
09:02, 18 липня
live comments feed...
Коментарі