07:20, 10 листопада 2017 р.
Як встигати все: 25 способів
Іноді, й навіть частіше ніж іноді, ми не встигаємо зробити все, чого ми запланували. У нас на руках нескінченний список завдань, а навколо мільйони відволікаючих чинників. На жаль, в добі всього 24 години, тому п ропонуємо вам 25 простих порад, які допоможуть вам все встигати та лягати спати зі спокійною душею.
3_213ed.jpg
1. Створюйте звички
Виберіть кілька дій, які ви робите регулярно й зробіть їх звичками. Наприклад, виберіть конкретний час, коли ви відповідаєте на електронні листи, або що після роботи ви обов'язково підете в тренажерний зал. Поступово, повторюючи їх кожен день, ці дії стануть автоматичними.
2. Якісний сон
Якщо ви не будете отримувати достатньо сну, ваша продуктивність на роботі може істотно знизитися. Рекомендується спати близько 7-9 годин.
3. Прокидайтеся раніше
Якщо ви можете отримувати достатньо сну і при цьому ще й вставати раніше, то це просто чудово. В цей додатковий ранковий час у вас менше турбот, які можуть вас відволікти, тому використовуйте його з розумом.
4. Перестаньте постійно перевіряти пошту
Виберіть для себе час, коли ви будете перевіряти свою електронну скриньку. Несподівані листи з проханнями і завданнями можуть надовго відвернути вас від вашої основної роботи.
5. Складайте щоденні списки завдань
Тримайтеся подалі від цих величезних списків. Замість них складайте невеликі з такими завданнями, які ви реально можете виконати за день, наприклад погладити речі, записатися до лікаря, або оплатити рахунок за газ.
Розбивайте великі завдання на більш дрібні. Замість того, щоб йти качатися ви можете задуматися над тим, щоб записатися на уроки йоги. Або замість того, щоб за один вечір писати курсову, ви можете налаштуватися щоб писати по сторінці в день. Маленькі досягнення складуться у велику перемогу.
6. Складіть список того, що вам НЕ варто робити
Погані звички, також важливі, як і хороші. Може вам все таки варто подивитися цей фільм в інший день?
7. Не робіть одночасно кілька завдань
Наш мозок не здатний думати про дві речі, які ви намагаєтеся зробити разом.
8. Вимкніть телефон
Коли справа доходить до виконання якихось конкретно поставлених завдань, тиша - запорука успіху. Вимкніть свій телефон на час, якщо ви кому-небудь будете потрібні, вони вам залишать голосове повідомлення (або просто напишуть смс, яке ви отримаєте пізніше).
9. Займайтеся спортом вдень
Якщо ви можете собі дозволити, то виділяйте невелику перерву протягом дня для занять фізичними вправами. Як з'ясувалося, фізична активність дуже добре активує продуктивність.
10. Ведіть здоровий спосіб життя
Позбавтеся від шкідливих звичок. Це додасть вам сил, енергії, здоров'я і навіть заощадить вам купу грошей. А ще додасть вам, як мінімум, пару років життя. Бути здоровим це здорово!
11. Спочатку робіть найнеобхідніші речі
Зазвичай, це ті речі, які хочеться відкласти "на потім". Обов'язково записуйте кілька таких на початку кожного вашого дня. І виконуйте їх!
12. Сортуйте листи
Як тільки ви перевірили пошту, обов'язково розберіться з усіма листами: дайте відповідь на ті, які вимагають відповіді, видаліть спам, перенесіть потрібні в чернетки. Організованість дуже важлива якщо ви хочете встигати найбільше.
13. Брейнстормінг
Виділіть трохи часу для себе і нехай ваші ідеї проявлять себе. У вас може з'явитися безліч хороших ідей за порівняно короткий проміжок часу.
14. Тримайте під рукою блокнот і ручку
Чиніть також як Річард Бренсон і тоді ви не забудете ні одну свою геніальну ідею.
15. Вимкніть всі соціальні мережі
Вконтакте, Фейсбук, Твіттер, Однокласники - ви не повірите скільки часу вони у вас забирають, поки не відключіть їх хоча б на тиждень.
16. Пригальмуйте
Вам не обов'язково бути першими на фініші. Нехай у вас буде час на те, щоб озирнутися і оцінити виконану вами роботу.
17. Засікайте час
(Ви знову ж побачите скільки часу у вас забирають соціальні мережі!) Записуйте скільки часу у вас йде на сортування електронних листів, читання і т.д. Це допоможе вам планувати свій день краще.
18. Не перестрибуйте з одного на інше
Виділяйте на кожне певне завдання таку ж певна кількість часу. Як тільки час вийде, переходьте до наступного.
19. Озирніться назад
Щотижня відводьте трохи часу на те, щоб проаналізувати те, чого ви досягли, і що вам слід підправити в розкладі наступного тижня.
20. Вимкніться
Навушники вам на допомогу. До речі, інші люди навряд чи стануть вас відволікати, коли побачать що ви зайняті.
21. Нагадуйте собі
Залишайте записки і замітки про ті речі, які вам потрібно зробити. Кладіть рахунки і книги (які ви хочете прочитати) на чільні місця. Наклеюйте записки на холодильник!
22. Харчуйтеся добре
Обід не просто втамовує голод. Такі продукти як лосось, мигдаль і морква підвищують рівень енергії. Отож, стежте за тим, що ви їсте.
23. Не захаращуйте простір
Позбавтеся від усього, що може вас відволікати. Приберіть посуд, розберіть папери на столі, приберіть всі зайві речі ...
24. Скажіть "ні"
Не намагайтеся зробити все для всіх. Навчіться говорити тверде "ні" і ви залишитеся зосередженими на своєму завданні.
25. Зробіть перерву
Виділіть трохи часу для себе, для відпочинку, для розслаблення. Відпочивши, ви зможете з новими силами повернутися до роботи. Якщо ж працювати без перерви довгий час ефективність значно знижується.
Читайте також: Куди тікає тепло з осель і як його зберегти?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:58
13 грудня
Спецтема
Оголошення
10:26, 9 грудня
1
09:23, 12 грудня
1
09:18, 11 грудня
live comments feed...