• Головна
  • Коломийських одинадцятикласників та філологів вчили писати твори для ЗНО. ФОТО
21:40, 13 жовтня 2017 р.

Коломийських одинадцятикласників та філологів вчили писати твори для ЗНО. ФОТО

 Хоча надворі жовтень і до ЗНО ще багато часу, та досвідчені вчителі й мотивовані учні знають – готуй сани з літа, тож треба братися до підготовки якнайшвидше. Їм на допомогу інформаційно-методичний центр організував воркшоп-презентацію Ірини Голодюк «Як навчати писати твори» (на основі посібника «Есе: бліц-курс. Готуємось до ЗНО 2018»).

Світлина від Управління Освіти Коломийської Міської Ради.

Світлина від Управління Освіти Коломийської Міської Ради.

Не секрет, що власне висловлювання у структурі іспитових завдань складає для багатьох школярів проблему підвищеної складності. Допомогти їм та вчителям-словесникам конструктивними порадами, проконсультувати щодо кожного етапу роботи та, зрештою, вселити впевненість у власні сили і мала на меті Ірина Романівна Голодюк.

Світлина від Управління Освіти Коломийської Міської Ради.

Світлина від Управління Освіти Коломийської Міської Ради.

Незважаючи на молодий вік, вже багато досягнула у професії. Вона вчитель вищої категорії, кандидат філологічних наук, переможець міського етапу конкурсу «Учитель року–2015» у номінації «Українська мова та література» (Івано-Франківськ).

Презентований посібник не перше її видання методичного характеру. Попередньо вона була співавтором посібника «Українська література. Питальник», рекомендованого МОН України.

Світлина від Управління Освіти Коломийської Міської Ради.

Світлина від Управління Освіти Коломийської Міської Ради.

Окремо скажемо й про її нове видання, виконане в дусі ідей Нової української школи. Цей воркбук (робочий зошит, в якому крім практичних завдань, подано й теоретичний матеріал), побудований виключно на компетентнісному підході та покликаний формувати всесторонньо розвинену особистість, яка володіє критичним мисленням, генерує нестандартні ідеї, уміє логічно довести свою думку й має багате мовлення. Інфографіки, схеми, ілюстрований теоретичний матеріал, письмові вправи, тести, відповідності, нетипова й оригінальна тематика есе, дискусійні міні-есе, зразки висловлень та їх уривків, перелік офіційних вимог до власного висловлення ЗНО, мотиваційні сторінки – усе це в одному бліц-курсі Ірини Голодюк.

Тож посібник Ірини Голодюк із написання власного висловлення цілковито й органічно узгоджується з ідеями Нової української школи, тезами нового закону «Про освіту» та чинними нормативами галузевого міністерства.

5 жовтня Ірина Голодюк презентувала свою книгу одинадцятикласникам гімназії імені Михайла Грушевського та вчителям-філологам в актовій залі управління освіти. Вона легко зуміла налаштувати такі різні аудиторії на відповідний лад.

Безперечно, зустріч з таким цікавим і талановитим педагогом стане імпульсом для самовдосконалення й розвитку всіх учасників воркшоп-презентації. Сподіваємося, її досвід школярі й педагоги використають у своїй практиці.

Читайте також: Франківським школярам допомагали визначитися, ким стати у майбутньому. ВІДЕО

Став відомий календар проведення ЗНО-2018. ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #ЗНО #навчання #освіта #ЗНО-2018 #Коломия #українськамова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...