
15:50, 20 лютого 2017 р.
Вбивцю мого сина не можна назвати навіть твариною, – мати Романа Гурика
Мати Героя України Романа Гурика за півгодини до його загибелі розмовляла з ним по телефону. Про це Ірина Гурик розповіла в своїй промові під час урочистих заходів в Меморіальному сквері, присвячених пам’яті Небесної Сотні.
Жінка розповіла, що в неї журналісти якось запитали, що вона відчуває по відношенню вбивці її сина.
«Знаєте, у мене таке враження, що людиною його не можна назвати, твариною – також так само, тому що тварина такого б не зробила, вона б ніколи не вбила слабшого за себе. Істота – напевно. Тільки постійно в голові крутиться думка, що у цієї істоти теж є батьки, у тієї істоти, напевне, є діти, є дружина… І мені цікаво, як він дивиться на це небо, як він дивиться на це сонце, як він дивиться в очі своїм батькам і своїм дітям. Тому що, через снайперський приціл було дуже чітко видно, в кого ти стріляєш, було чітко видно, що це дитина», – сказала Ірина Гурик.

Мати Романа Гурика додала, що молодь – це надія на майбутнє України, і що саме від нинішнього покоління залежить доля країни.





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
"Маленький синочок знатиме батька лише із світлин": на війні загинув 40-річний прикарпатець (ФОТО)
На щиті
18:07
28 березня
16:26
28 березня
13:00
28 березня
09:42
28 березня
08:53
28 березня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:59, 20 березня
12:40, 18 березня
10:30, 22 березня
8
12:56, 20 березня
44
11:14, 19 березня
1
live comments feed...