12:57, 13 лютого 2017 р.
Проект з Івано-Франківська отримав 15 тисяч євро на розвиток території колишнього заводу "Промприлад"
Проекти MetaLab з Івано-Франківська та MovEast з Костянтинівки стали переможцями конкурсу на участь в програмі Urban Action, яку організовують Британська Рада та Goethe-Institut в Україні спільно з освітньою платформою CANactions. Кожен проект отримає до 15000 євро на втілення своїх ідей спрямованих на розвиток постіндустріальних територій міста. Реалізувати задум їм допомагатимуть берлінське бюро TSPA та лондонська студія Studio Weave.
Більше 130 проектів подали заявки на участь у програмі Urban Action, яка зосереджена на підтримці інноваційних проектів спрямованих на розвиток постіндустріальних територій міст України з населенням до 600 тисяч жителів. Група міжнародних експертів обрала двох переможців: MetaLab проект з Івано-Франківська та MovEast з Костянтинівки (Донецька область). MetaLab є частиною амбітних дій спрямованих оживити великий завод "Промприлад" в центрі Івано-Франківська.
Проект має на меті створити експерементальну дослідницьку лабораторію, в якій вирішуватимуться питання дотичні до мистецтва, урбаністики та соціального діалогу. MetaLab розглядається як пілотний проект на території заводу "Промприлад". У Костянтинівці в рамках проекту MovEast планують створити культурний публічний простір під відкритим небом. Його хочуть використовувати для показів фільмів, проведення музичних подій та в якості платформи для перформенсів та соціальних подій. Команда проекту пропонує оживити простір перед існуючою будівлею кінотеатру у центрі міста. Обидві команди отримають до 15 000 євро на реалізацію своїх ідей.
У березні команди проектів відправляться у Велику Британію та Німеччину, щоб перейняти досвід реалізації подібних ідей. Берлінське бюро TSPA, що спеціалізується на стратегічному плануванні та міському розвитку, супроводжуватимепроект MovEast, а MetaLab відправиться до лондонської студії Studio Weave, неодноразових переможців архітектурних конкурсів, які спеціалізуються на розробці та втіленні архітектурних проектів для громадськості.
Обидві команди презентуватимуть свої перші напрацювання у червні на міжнародному архітектурному фестивалі CANactions, а кінцева реалізація планується на листопад 2017 року.
Проекти переможців можна переглянути на сайті: www.urbanaction.com.ua/#winners
***
Британська Рада -це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. Ми творимо дружні знання та будуємо порозуміння між людьми у Великобританії та в інших країнах. Ми робимо це за допомогою позитивного внеску в Сполучене Королівство та в країни, із якими працюємо – змінюємо життя, створюючи можливості, вибудовуючи зв’язки та довіру. www.britishcouncil.org.ua
Goethe-Institut – це культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі. Ми сприяємо знанню німецької мови за кордоном і підтримуємо міжнародну культурну співпрацю. Ми поширюємо розгорнуті уявлення про Німеччину, інформуючи про культурне, суспільне і політичне життя в нашій країні. Наші культурні та освітні програми підтримують міжкультурний діалог та уможливлюють культурну співучасть. www.goethe.de/ukraine
CANactions – освітня платформа, спрямована на популяризацію інноваційних концепцій і практики в архітектурі та урбаністиці. Заснована у Києві в 2008 році, вона об'єднує професіоналів з різних сфер і країн, які зацікавлені в якісних змінах в Україні за допомогою освітніх та соціально-культурних ініціатив. Поєднуючи стратегічний і тактичний рівні роботи, CANactions має на меті створення ефективних умов задля сталого розвитку українських міст. www.canactions.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:34, 10 січня
10:34, 10 січня
10:34, 10 січня
10:34, 10 січня
10:34, 10 січня
live comments feed...