
12:30, 3 січня 2017 р.
На Новий рік до Карпат приїхали українські зірки (ФОТО)
У новорічну ніч гостей курорту "Буковель" розважали запальні дівчата з гурту "НеАнгели", а 2-го січня з всеукраїнською програмою Різдвяних колядок завітала Тіна Кароль.
"Спочатку дівчата з гурту "НеАнгели" співали у новорічну ніч для гостей курорту, а потім і самі трішки відпочили, катаючись на сноутюбах! Кажуть, що їм сподобалось", — пише на своїй сторінці у фейсбук прес-аташе курорту Оксана Островська і додає фото.

Неймовірний виступ української поп-діви Тіни Кароль у нічному клубі "Бука" не залишив байдужим нікого. Глядачі ділилися фото і відео у фейсбук.
Франківка Тетяна, яка попередньо виграла квитки на концерт співачки, виклала у мережу фото з виступу Тіни й подякувала організаторам розіграшу за можливість почути українські колядки у виконанні улюбленої виконавиці.
Напередодні Різдва Тіна Кароль гастролює містами України зі своєю сольною програмою "Різдвяна історія" за мотивами однойменного музичного фільму.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:44
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:00, Сьогодні
10:31, Вчора
14:00, Сьогодні
14:00, Сьогодні
14:00, Сьогодні
live comments feed...