
16:26, 13 грудня 2016 р.
Рим та Мюнхен побачили "Солодку Дарусю" у виконанні франківського театру (ФОТО)
Актори Івано-Франківського облмуздрамтеатру зіграли виставу "Солодка Даруся" у Мюнхені та Римі. Європейські глядачі були вражені як грою акторів, самою постановкою, так і темою української історії.
"Люди плакали. Їм потрібне це душевне очищення — катарсис. Чи то за кордоном, чи на рідній землі. Особливо важливим було спілкування з глядачами після вистави", — розповідає заслужена артистка України, яка грає роль Дарусі Галина Баранкевич.
І в Німечинні, і в Італії в залі були присутні як діаспора, так і місцеві жителі. У Римі на виставу завітала й професор міланського університету Джованна Броджі. Не приховуючи свого захвату, вона сказала: "Ви — театр європейського рівня. І виставу "Солодка Даруся" необхідно грати на великих сценах Італії", пише 0342.ua.
"Загалом ми зіграли уже 205 вистав. Вистава "Солодка Даруся" побувала майже в усіх найбільших містах нашої країни. А декілька років тому її зіграли в США (Нью-Йорку, Чикаго, Клівленді, Нью-Джерсі, Філадельфії), Канаді (Монреалі, Торонто, Оттаві), а також в Польщі. Тепер уже в Німеччині та Італії", - зазначає актриса і зауважує, що для акторів важливим є й те, що їх завжди супроводжує і підтримує авторка твору "Солодка Даруся" Марія Матіос.





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:50, 6 травня
11:41, 25 квітня
11:26, 3 травня
10
08:41, 30 квітня
6
live comments feed...