• Головна
  • Продаючи лоша, жінка збідніла на 7500 грн. Історія чергового шахрайства
Курйоз
12:27, 19 жовтня 2016 р.

Продаючи лоша, жінка збідніла на 7500 грн. Історія чергового шахрайства

Курйоз

Останнім часом чи не щодня прикарпатці потрапляють на гачок шахраїв, які з кожним днем вигадують нові схеми виманювання грошей у довірливих людей. 

Так от днями жертвою телефонного шахрайства стала 41-річна прикарпатка. За допомогою Інтернету жінка вирішила продати лоша. Вже через півгодини після оприлюднення оголошення у мережі, до неї зателефонувала невідома особа та повідомила, що бажає придбати тварину. "Покупець" повідомив, що знаходиться у місті Дніпро. Тож, аби переказати необхідну суму коштів попросив повідомити номер банківської картки, що потерпіла й зробила, розповіли кореспонденту 0342.ua у прикарпатському управлінні кіберполіції.

Через деякий час з невідомого номера на мобільний телефон жінки прийшло смс-повідомлення про те, що на її банківську картку зараховано грошові кошти в сумі 8314 грн. Як припустили в управлінні кіберполіції, смс могла бути відправлена з номеру подібного до банківського. Ще через певний період часу до жінки знову зателефонували та попросили "позичити" частину перерахованих коштів, оскільки покупцю не вистачає грошей на "оплату доставки тварини".

Не підозрюючи лихого, та не перевіривши, чи справді на картку поступали кошти, жінка дісталася найближчого банкомату, зняла з картки 7500 грн та переказала на вказаний "покупцем" номер мобільного телефону.

Після переказу грошей жінка перевірила рахунок своєї банківської картки і з'ясувала, що ніякі кошти їй не надходили, а ще й позбулася власних грошей.

Незважаючи на численні застереження поліції, довірливі франківці та мешканці області й надалі надають свої банківські реквізити шахраям. Особливо зараз кібер-шахраї активізувалися на сайтах інтернет-магазинів та сайтах оголошень. Кіберполіція знову ж таки застерігає не довіряти інформації з смс-повідомлень. У будь-якому випадку потрібно перевіряти баланс картки через банкомат чи онлайн-банкінг. Тож щоб не потрапити "на гачок" інтернет-шахраїв, радимо почитати поради правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #інтернет #шахрайство #кібер-шахрайство #переказкоштів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...