У побуті шириться думка про те, що чим більше років людина курить, тим складніше їй буде позбутися цієї шкідливої звички. Але, якщо сильно забажати й кинути палити завчасно, можна уникнути багатьох проблем зі здоров’ям та, навіть збільшити тривалість життя. Тому, варто ознайомитися з деякими дієвими порадами щодо боротьби з цією проблемою. Тим часом, якщо є бажання приєднатися до яскравого світу онлайн-казино, можна отримати гроші за реєстрацію з виводом на карту, користуючись свіжим рейтингом.

Різні способи, які допомагають подолати нікотинову залежність

Загалом, звичка до тютюну спричиняється впливом нікотину на загальний стан центральної нервової системи. А, завдяки наступному виробленню дофаміну (10-20 сек після вдихання диму), людина починає фіксувати велику кількість переваг від паління. Але, попри це, існують певні способи подолати таку залежність:

  • Застосування замінників цигарок (нікотиновмісна терапія);
  • Моментна мотивація, тобто раптова відмова від куріння;
  • Комплекс психотерапевтичних дій, які допомагають відмовитися від нікотину;
  • Спеціальні мобільні додатки з тематичними квестами на кшталт Smoke Free або Flamy;
  • Вивчення спеціальної літератури та її аналіз, що призводить до мимовільного бажання позбутися шкідливої звички.

Також, деякі фахівці радять створити спеціальний план припинення паління. Наприклад, МОЗ України рекомендує не відкладати рішення надовго та, призначити дату відмови від нікотину. Ба більше, про відповідне рішення слід повідомити близьких людей, щоб процес супроводжувався підтримкою. Не буде зайвим й прописати, чому людина бажає відмовитися від цигарок, а також моменти, за яких виникає необхідність повернутися до них. І насамкінець, не варто забувати про якісь приємні подарунки для себе, які виступатимуть у якості своєрідною винагороди за мужність і витримку.

Як змінюється стан здоров’я після відмови від куріння

Напевно у це буде складно повірити, але вже за 20 хвилин після останнього перекуру у людини нормалізуються тиск та пульс. А, далі більше: за 8 годин збільшується рівень кисню, за 48 - відновлюються нервові закінчення, а запахи та смак - стають більш відчутними. Стосовно терміну у 14 днів, людина буде набагато легше почувати себе під час міських прогулянок. При цьому, функції легенів збільшуються до 30%. Тим часом люди, що витримають 30 діб без нікотину матимуть більше шансів кинути палити назавжди.