Дослідження переваг та викликів блогерства: від творчого виразу до підвищення особистої видимості та побудови спільноти
Як та навіщо ставати блогером
Тренд на розвиток особистого бренду набирає оберти. Розвиток блогу може бути корисним як для особистого, так і для професійного життя. Адже завдяки блогерству розвиваються соціальні навички, людина стає більш впізнаваною та затребуваною, як спеціаліст. Тому навіть якщо ви не професійний блогер, варто прокачувати особистий бренд через блоги.
Навіщо потрібно блогерство та особистий бренд в соцмережах
Кажуть, що блогерство - це як рулетка на Elslots. Комусь везе, але більшості ні. Але насправді просування особистого бренду - це не про везіння, а про системність, приділений час та стратегії. Адже блогерство може бути різним і цілі, які ставлять перед собою люди, які просувають особистий бренд, теж різні.
Блогери, інфлюенсери та просто відомі спеціалісти можуть отримувати прибуток від розміщення реклами на своїх платформах, таких як блоги, YouTube, Instagram та Телеграм. Деякі платформи дозволяють передплатникам блогерів робити пожертви або підписуватись на платні підписки, щоб підтримувати їхню творчість.
Також вони можуть укладати спонсорські контракти з брендами чи компаніями, щоб просувати їх продукти чи послуги. Така робота може включати створення спеціального контенту, участь у маркетингових кампаніях або участь у подіях та заходах.
Блогери створюють та просувають власні продукти чи послуги, такі як:
- онлайн-курси;
- консультації;
- електронні книги.
Це дозволяє їм отримувати прямий прибуток від своєї аудиторії.
Як стати блогером
Розвивати власний блог можна на будь-якій платформі:
- Фейсбук;
- Інстаграм;
- Телеграм;
- Ютьюб.
Потрібно визначитись із тематикою та регулярно публікувати якісний, цікавий та корисний контент. Чарівної формули в цьому немає. Поступово аудиторія знаходить блогерів, які створюють оригінальний контент. Тож не варто копіювати когось. Краще втілювати власні ідеї.