Залізничний транспорт, який їздить на магнітній подушці, вже давно обговорюється, як технологія майбутнього. Тому, безліч світових компаній міркують про втілення цього задуму у реальність. Однією з них є італійський стартап IronLev, який відомий створенням потягу Maglev.

Зокрема, фахівці компанії розробили технологію пасивної левітації, яка здатна працювати на звичайних залізничних рейках. А, 15 березня, її було вперше випробувано на ділянці у 2 кілометри, яка знаходиться між станціями “Адрія” та “Местре”. Щоб випробувати власну вдачу, можна обрати бонус на b-p.com.ua, та активувати його для використання у кращих слотах.

Деталі про транспортну систему Маглев

Новітні потяги Маглев є привабливими через високу швидкість, тиху роботу та відсутність потреби в обслуговуванні. Щоб налаштувати ці системи, знадобиться багато грошей та специфічних знань. Тому, IronLev розробила пасивну левітацію, що:

  • Здатна керувати вагоном вагою у 10 тонн з силою, що необхідна для підйому 22-футового рюкзака;
  • Не потребує додаткових інвестицій в залізничну інфраструктуру. Основна мета полягає у використанні вже наявних колій, яких 1.5 млн км по всьому світу.

Нещодавно, компанія провела успішний тест-драйв Maglev на одній з італійських ділянок. У межах пілотного запуску, потяг перевіряли на швидкості 70 км/год. Наступним кроком винахідників є створення 20-тонного вагона, який буде здатний розігнатися до 200 км/год.

Потенційна користь від використання технології

Пасивна левітація Маглева не використовує електромагніти, надаючи перевагу постійним магнітам. Цей крок зменшить видатки на залізничну інфраструктуру у десять разів. У Сполучених Штатах на швидкісну залізницю щорічно інвестується 205 мільярдів доларів.

Окремою перевагою подібних мандрівок стане екологічна чистота. Тобто, перехід на “повітряну подушку” знизить викиди вуглецю до атмосфери. Ба більше, у результаті продуктивність пересування не постраждає.

Цікаво, що протягом останніх років, у світі з’явилося лише декілька подібних поїздів. Тобто, екологічну технологію використовують у Китаї, Південній Кореї та Японії. Щодо європейського транспорту, “магнітні поїзди” було неможливо запустити у межах існуючої інфраструктури. Але, розробка Маглева вирішує цю дилему.