Українські сільськогосподарські компанії щороку збільшують кількість використаних нових технологій. Однією з найпопулярніших і затребуваних на сьогодні є телематика, оскільки вона дозволяє успішно розвиватися у сфері, підвищити ефективність роботи і скоротити витрати.

Пропонуємо детальніше розглянути три способи, які допоможуть агрокомпанії отримати максимум вигоди від супутникової системи моніторингу.

Спосіб №1

Контроль сільськогосподарської техніки

У сільському господарстві землі можуть бути розташовані далеко один від одного, тому керівництву часом досить складно здійснити контроль над автопарком та персоналом. А ось за допомогою телематики можна моніторити сільгосптехніку, не виходячи з кабінету, тим самим підвищуючи її продуктивність.

GPS контроль комбайнів та тракторів дозволяє визначити їх місцезнаходження на даний момент та за попередній період, а також виключити використання транспорту в особистих цілях. За допомогою системи можна отримати ще ряд даних, за типом: рівень палива, завантаженість ємностей, тривалість роботи, глибину обробки землі та інше.

Спосіб №2

Використання геозон

Геозони – це віртуальні межі території, якими необхідно здійснювати обробку землі. Їх встановлюють із єдиною метою: контролювати витрата палива на певній ділянці, і також час, витрачений на її обробку. Крім цього, за допомогою геозон можна:

  • Контролювати процес збирання врожаю та посіву посівного матеріалу, добрив.
  • Відзначити зони, які вже оброблені пестицидами і які ще необхідно обробити.
  • Визначити сільськогосподарські ділянки, які вже засіяні.

Спосіб №3

Формування оптимального маршруту, що дозволяє підвищити ефективність роботи агрокомпаній

Керівництву кожного автопарку дуже важливо належним чином контролювати не лише місце розташування транспорту, а й його технічний стан. Моніторинг сільгосптехніки дозволяє легко вирішити низку питань і проблем, які фізично здійснювати досить проблематично. Наприклад, формування максимально оптимального маршруту з гаража безпосередньо на поле, що дозволяє скоротити невиробничий шлях, витрати на ПММ та зменшити знос техніки.

Ще більше про моніторинг транспорту можна дізнатись за посиланням ktsm-gps.com.ua.