Реабілітаційні коляски для дітей з проблемами рухового апарату підходять маленьким користувачам, які здатні сидіти. Їхньою проблемою є втрата можливості пересуватися самостійно тимчасово або на постійній основі. Хвороба може бути вродженою або набутою. Причиною можуть стати травма або нервові захворювання.
Де купити реабілітаційні товари для дітей-інвалідів
Розробляючи дизайни, виробники враховують особливості анатомії дитячого тіла та різних захворювань. Важливо, щоб дитині було зручно, безпечно, тому вони вибирають лише якісні матеріали.
Якщо в родині виникла така неприємна ситуація, купити якісне сертифіковане дитяче інвалідне крісло європейської якості можна в інтернет-магазині Baldinelli. У каталозі представлена продукція найкращих брендів з України, Італії, Китаю, Японії, Туреччини, США тощо.
Особливості продукції
Конструкції складаються з таких основних елементів:
- Сидіння. Може бути фіксованим. Але краще придбати варіант з можливістю налаштування параметри глибини, ширини.
- Спинка. Відкидна, на відміну від фіксованої, дозволяє надати тілу користувача зручного положення. В деяких моделях її додатково можна регулювати за рівнем жорсткості.
- Каркас. Може бути алюмінієвим чи сталевим. Алюмінієві конструкції легкі та вологостійкі. Рами із сталі міцніші, але й важчі.
- Підніжки, підлокітники. Варіант може бути фіксованим, знімним, відкидним та зйомно-відкидним.
- Колеса. Залежно від місця використання прогулянкового візку для дітей інвалідів, слід вибирати пневматичні або литі варіанти.
- Підголівник. Присутній в пристосуваннях багатофункціонального типу та для користувачів з ДЦП.
- Противідкидна система. Більшість конструкцій оснащені додатковою третьою парою коліс невеликого розміру.
До додаткових, але важливих комплектуючих належить абдуктор. Його можна знайти в реабілітаційних товарах особливого призначення. Елемент не дає ногам дитини, якій поставили діагноз ДЦП, скручуватися. Також домашній інвалідний візок може бути оснащений балдахіном, п'ятиточковим ременем безпеки, бічними подушками.
Як вибрати дитячий інвалідний візок
З урахуванням способу керування, конструкції поділяються на:
- механічні;
- електричні.
За конструкцією рами конструкції бувають:
- цілісними;
- складаними.
Щодо функціональності та призначення, їх ділять на:
- стандартні;
- багатофункціональні;
- для дітей із ДЦП;
- активні (спортивні).
Розглядаючи в магазині реабілітаційних товарів коляски для дітей інвалідів, потрібнор врахувати вік користувача, особливості тіла та захворювання (травми).
Яке сидіння є найзручнішим
Моделі, в яких не можна змінювати глибину та ширину сидіння, менш комфортні. Тому, за можливості, краще не економити, а купити для малюка конструкцію, що дозволяє налаштовувати її під особливості фізіології користувача. Така продукція здатна рости разом з дитиною.
Якою повинна бути спинка
Важливо, щоб її можна було регулювати, змінювати кут нахилу. Це дозволить надати дитині зручного положення, а в деяких моделях навіть горизонтального. Така особливість дозволяє підтримувати правильну поставу, не дає дитині втомлюватися під час тривалих прогулянок.
Що дає рама
Безпосередньо користувачеві – нічого. Але тим, хто за ним доглядає, краще, якщо вона буде складаною. Такі варіанти простіше зберігати, переносити.
Якими повинні бути підніжка з підлокітником
Діти ростуть і з часом потребують засобів для пересування більшого розміру. Щоб користувачеві було зручно, а ви не витрачали зайвих коштів, добре, якщо візок для дитини-інваліда має регульовані елементи.