Паливні брикети — це сучасне енергоефективне тверде паливо, яке може використовуватися для котлів центрального опалення, дров’яних та вугільних котлів, а також камінів. Таке паливо виготовляється шляхом пресування дрібнофракційної сировини природного походження. Паливні брикети виробляють із тирси, гречаного, пшеничного, рисового та соняшникового лушпиння, соломи, очерету, кори, хвої тощо.
Купити в Україні лінію брикетування означає розв’язати проблему утилізації відходів, отримувати додатковий прибуток та підвищити рентабельність підприємства. До того ж цей вид палива є екологічно безпечним, тому що у процесі його виробництва не використовуються шкідливі хімічні речовини.
Паливні брикети горять приблизно в 4 рази довше, ніж звичайні дрова, а за теплотворною здатністю не поступаються кам’яному вугіллю. При цьому вміст золи у вугіллі становить 20%, а в брикетах не перевищує 3%.
Конструкція ліній брикетування сировини
Лінії брикетування сировини — це спеціалізовані комплекси повного циклу з автоматичним керуванням, призначені для виготовлення біопалива з рослинної сировини. Лінія брикетування купити в Україні дає можливість суттєво підвищити рентабельність підприємства завдяки повному переробленню відходів.
До базової комплектації виробничої лінії входить таке обладнання:
-
Подрібнювач — забезпечує подрібнення брусків, рейок, гілок та інших відходів на тріску потрібної фракції.
-
Молоткова дробарка — призначена для подальшого подрібнення сировини, що надходить із подрібнювача.
-
Гідравлічний прес — необхідний для брикетування (ущільнення) подрібненої сировини.
-
Стрічкові транспортери — потрібні для завантаження сировини у шредер, подрібненого матеріалу в дробарку та прес, а також для переміщення готових брикетів до місця пакування. Їхня кількість визначається виробничими потребами замовника.
Окрім базового набору, лінії брикетування сировини можуть комплектуватися додатковим обладнанням, усе залежить від потреб конкретного підприємства.
У процесі виробництва твердого біопалива важливе значення має вологість сировини. Якщо цей показник перевищує 15%, якість готової продукції суттєво погіршується, тому лінії брикетування сировини досить часто обладнуються сушарками. Оптимальним варіантом вважаються низькотемпературні стрічкові сушарки з робочою температурою 70–90 °С.
Заключним етапом у технологічному процесі виробництва біопалива є пакування готової продукції. Залежно від побажань замовника може бути встановлена ручна, напівавтоматична чи автоматична система пакування паливних брикетів.
Переваги ліній брикетування сировини
Технологічні лінії з виробництва паливних брикетів набувають дедалі більшої популярності завдяки своїм численним перевагам:
-
Висока рентабельність. Виробництво брикетів вирізняється низькими експлуатаційними витратами, а витрати на придбання устаткування окупаються в найкоротші терміни.
-
Мобільність. Завдяки модульному компонуванню та компактним габаритам лінія брикетування купити в Україні дуже просто монтується, а за необхідності переміщення чи транспортування до нового місця експлуатації — швидко демонтується.
-
Оперативність. Запуск виробничої лінії займає буквально кілька годин та потребує залучення мінімальної кількості працівників.
-
Універсальність. Замовникам доступний великий вибір різних конфігурацій, до того ж обладнання може працювати як в одну чи дві зміни, так і цілодобово.
-
Практичність. Проста схема компонування забезпечує легкий монтаж, зручність налаштування та обслуговування, ремонту й модернізації.
Якщо ви хочете розв’язати проблему утилізації відходів вашого підприємства й водночас підвищити його прибутковість, звертайтеся до компанії BIOsmartex. Тут можна купити лінії брикетування сировини з будь-яким набором обладнання, допоміжними пристроями та аксесуарами, призначеними для конкретних технологічних процесів, а також отримати всебічну підтримку з питань встановлення та експлуатації устаткування.