Епіляція – популярна тема не тільки в літні місяці. Існує багато способів позбутися докучливих волосків на обличчі, руках, ногах або в зоні бікіні: гоління, епіляція, воскова епіляція, шугарінг, креми для депіляції та ін. Але найефективнішим і найтривалішим є лазерна епіляція. У цій статті ми представляємо вам факти, які варто знати про лазерну епіляцію.
Все, що вам потрібно знати про лазерну епіляцію
- Як працює лазерна епіляція.
Темний пігмент меланін у волоссі поглинає енергію від спалахів світла від високочастотного лазера, спричиняючи руйнування коренів волосся. При цьому волосся, яке на момент процедури знаходиться у фазі росту, реагує і випадає.
- Для оптимального результату потрібно кілька процедур.
Як би це не було добре, навіть лазер не може зробити магії. Для досягнення бездоганно гладкої шкіри потрібен час і кілька сеансів, можливо з інтервалами. І це тому, що під час лазерного лікування можна лікувати лише ті корені волосся, які на той момент знаходяться у фазі росту. Досвід показує, що це від 20 до 30 відсотків усіх волосся за сеанс. Решта просто відпочивають - під час перехідного або відпочинку. Приблизно через чотири-десять тижнів інша частина коренів волосся стає активною, і її можна лікувати. Як правило, потрібно приблизно від шести до восьми процедур, щоб уловити якомога більше волосків у відповідній фазі росту.
- Гладка шкіра назавжди?
Звучить неймовірно, що на оброблених лазером ділянках за все життя не виросте жодна волосинка. Але насправді це так: коріння волосся, які були пошкоджені або знищені лазером, неактивні. Тому з нього більше не росте волосся.
Однак під шкірою є коріння волосся, які можуть не виробляти волосся та перебувають у фазі спокою під час лікування. Їх неможливо виявити під час лазерного лікування. Тому цілком можливо, що з часом із коренів волосся проростуть окремі волоски.
Також може статися, що коріння волосся, які ніколи раніше не були активними, стають активними під час гормональних змін, наприклад, під час менопаузи або під час вагітності. У цих випадках можна і потрібно проводити подальше лазерне лікування.
- Світлі типи шкіри з темним волоссям мають переваги
Не лише сповільнений ріст волосся відіграє роль у зв’язку з кількістю процедур. Особистий тип також впливає на результат. Чим світліше шкіра і темніше волосся, тим краще і швидше буде результат.
Іншими словами: чим більше колірний контраст між кольором шкіри і волосся, тим ефективніше може працювати лазер.
Біле, сиве та дуже світле волосся не підлягають лікуванню, оскільки в них відсутній пігмент меланін. Таким чином, лазер не може знайти корінь волосся.
- Видалення волосся на різних ділянках тіла.
За допомогою лазера можна назавжди депілювати різні ділянки тіла: щоки, підборіддя або верхню губу, пахви, ноги та область статевих органів.
Будьте обережні навколо очей: лазерну епіляцію не можна проводити занадто близько до очей або нижче брів, а також в області джерельця на голові або на ділянках шкіри з татуюванням або перманентним макіяжем. Також слід уникати родимих плям, плям на печінці та пошкоджених ділянок шкіри.
Стаття була підготовлена:
експертами студії лазерної епіляції "Anatomia"
Веб сайт: https://anatomia-laser.com.ua/