Створення сайту візитки – це розробка невеликого веб-ресурсу, який складається з однієї сторінки та містить найголовнішу інформацію про продукт, компанію та контактні дані.
Інформація про компанію. Читаючи цей блок, відвідувач повинен відразу зрозуміти, чим займається компанія, і які вигоди він отримає, якщо зробить замовлення.
Короткий опис послуг чи товарів. У блоці розміщують невеликі каталоги, прайс-листи або портфоліо із фотографіями виконаних замовлень.
Контактна інформація. Блок створюється з метою допомоги потенційному клієнтові швидко зв'язатися з компанією зручним для нього способом або дістатися офісу. Тут можна розмістити телефони, адресу, карту проїзду, електронну пошту, графік роботи, посилання на сторінки соціальних мереж.
Ціна сайту візитки залежить від:
-
мовних версій сайту;
-
CMS системи сайту візитки;
-
виду дизайну ресурсу.
Вартість создание визитки коливається в межах від 500$ до 2000$ залежно від кількості сторінок, CMS-платформи, мовних версій, дизайну та наповнення сайту.
Фролов Олег, кофаундер української IT-компанії Webnauts, розповідає, що розрахувати ціну створення веб-продукту майже неможливо. Адже вартість кожного проекту розраховується індивідуально, з урахуванням вимог до дизайну, наповнення сайту контентом та інших параметрів. Окрім цього, ціна розробки веб-ресурсу даного типу залежить також від:
-
СЕО-оптимізації;
-
обраної системи керування;
-
підтримки мов;
-
інших параметрів.
Що входить у вартість розробки веб-ресурсу
Створення сайту-візитки включає декілька етапів:
-
Розробка дизайну. Дизайн може відрізнятись за рівнем складності та ексклюзивності. Для невеликої компанії можна взяти за основу типовий шаблон, який дизайнер доопрацює відповідно до вимог замовника.
-
Верстка. Завданням верстальника є виконання верстки підготовленого макету сайту у формат, який потрібний для інтеграції в CMS.
-
Додавання функціоналу. На цьому етапі розробки додаються функції та програмні компоненти, необхідні замовнику.
-
Наповнення вмістом. На сайті з'являються заздалегідь підготовлені тексти та графічний контент: прайс-листи, інша комерційна інформація, фотографії, діаграми та інші зображення.
-
Тестування. Перевіряється працездатність посилань, розташування контенту, робота на різних пристроях. Після тестування сайт публікується.
Виходячи з загального обсягу робіт, розраховується ціна сайту-візитки. Вона буває фіксованою, але найчастіше до уваги береться вартість години роботи фахівців, які створюють сайт. До бюджету також потрібно закласти оплату хостингу та домену.
Якому бізнесу необхідний сайт-візитка
Оскільки замовити сайт-візитку можна з урахуванням будь-яких особливостей бізнесу, можна сміливо стверджувати, що таке рішення підійде більшості клієнтів, наприклад:
-
Виробникам будь-яких товарів.
-
Салонам краси, перукарням.
-
Школам, університетам, дошкільним навчальним закладам.
-
Юридичним компаніям, приватним юристам, нотаріусам
-
Компаніям, які працюють у сфері громадського харчування - від кафе до служб доставки.
-
Фотографам та фотостудіям.
-
Клінікам, медичним центрам, ветеринарним закладам.
-
Компаніям з ремонту та будівництва.
-
Дизайнерам інтер’єрів та ландшафту.
-
Весільним салонам.
-
Фітнес-клубам та іншим спортивним закладам.
-
Фрілансерам, які працюють у будь-якому напрямку.
Очевидно, що для кожного напряму роботи потрібен свій підхід: унікальний дизайн, правильний контент, правильно структурована інформація, але сам принцип сайту-візитки підходить для більшості замовників.
Переваги сайтів візиток
Плюсів у такого веб-сайту дуже багато. Ми зупинимося лише на кількох перевагах, які роблять цей формат настільки затребуваним серед малого підприємництва.
Легкість обслуговування
Оскільки сайти-візитки досить прості та складаються з мінімуму сторінок, їх легко обслуговувати – з елементарними завданнями впорається і сам власник. Це не великий портал, заради якого не потрібно тримати цілу команду професіоналів. Ви отримуєте зручну та просту адмінку на базі CMS-платформи.
Не потрібно постійно оновлювати контент
На відміну від інших інтернет-проектів, сайт-візитка створюється тільки для надання інформації. Тому вміст на ньому найчастіше є статичним. Якщо сайт наповнено один раз контентом, то змінювати або доповнювати інформацію більше не доведеться. Зміни потрібні лише в разі, якщо змінюються основні відомості про компанію або контактні дані.
Швидка розробка
Якщо ви замовляєте невеликий сайт, то його розробка буде здійснюватися швидше, ніж робота над великим корпоративним порталом або інтернет-магазином. В основному розробник працює над версткою 3-5 сторінок та реалізацією простого, але ефективного функціоналу за допомогою інструментів, які перетворюють відвідувача на клієнта. Ефективно працюють наступні елементи: форми зворотного зв'язку, привабливі кнопки "Замовити", онлайн-консультант, відеоролики, сертифікати, дипломи, реальні відгуки тощо.