Роботу по розводці труб при монтажі твердопаливних котлів своїми руками, починають з монтажу зворотного контуру. Потім поступово монтуються всі труби опалювальної системи, просуваючись у напрямку котла. Важливо при цьому дотримуватися розрахунків  ухилу системи, особливо, якщо монтується система з природною циркуляцією води. Але, коли виконують монтаж твердопаливного котла львів ціна, для примусової циркуляції цей момент може виявитися важливим.

При монтажі котлів опалення, враховується ще один фактор. Розводка системи подачі води в систему від теплообмінника, завжди знаходиться вище входу зворотного контуру. Опалювальні радіатори при монтажі твердопаливних котлів, втім, як і в інших системах опалення, розставляються під вікнами.

Встановлення твердопаливних котлів або встановлення сонячних колекторів львів в приватних будинках не вимагає такого складного узгодження, як установка газового опалювального обладнання. Цим теж пояснюється популярність даного виду котлів. Однак провести перевірку правильності всіх з'єднань і підключення, виконаних при монтажі та встановленні котлів, що працюють на твердому паливі, в систему опалення, необхідно.

Для цього спочатку проводять перевірку наявності всіх з'єднань в системі. Якщо система цілісна, на вигляд не має яких-небудь відхилень, то в систему опалення запускають холодну воду. Візуально і на дотик перевіряється щільність всіх з'єднань системи при її заповненні водою. Усуваються течі, якщо вони є.

Якщо опалювальна система відноситься до типу роботи під тиском, проводиться монтаж вентиляції львів та випробування системи під тиском. Для цього перевіряють котел в роботі. Протягом 15 хвилин відстежують показання манометрів. Якщо протягом контрольного часу тиск не знижується менше, ніж на 0,2 кг/см2, то така система визнається робочою  та придатною до експлуатації під тиском.

Останнє випробування – перевірка роботи обладнання системи в умовах експлуатації.