Для багатьох жителів країн СНД поїздка на заробітки до інших країн видається єдиним способом забезпечити себе та свою родину. Для більшості вакансій не потрібна спеціальна кваліфікація, що не заважає заробити достатню суму.  Робота за кордоном має таку популярність у зв'язку з відсутністю необхідної кількості робочих місць та досить низькою оплатою праці в рідній державі.

Переваги роботи за кордоном

Першою та головною перевагою закордонних вакансій є високий рівень оплати. Більшість жителів Німеччини, Італії, США, Канади та інших країн можуть не лише добре жити, а й подорожувати, відкладати, купити машину тощо. Звичайно, фахівці отримуватимуть більше, але й працівники без кваліфікації зможуть привезти додому гарну суму, яка буде непорівнянна зарплатам у СНД. Робота Швеція має плюси.

1. Знайомство з іншою культурою та побутом. Зазвичай можливість помандрувати приваблює молодих людей, які хочуть і заробити, і світ побачити. Сімейні пари можуть розглядати цей аспект у тому випадку, якщо збираються надалі змінити місце проживання.

2. Чудова кар'єра. Наших людей за кордоном цінують за працьовитість, нестандартний підхід, логіку та високу продуктивність. Тому навіть некваліфіковані кадри можуть швидко просунутися по службі.

3. Вивчення мов. В основному практикується англійська мова, але багато хто занурюється в мовне середовище конкретної країни, вдосконалюючи навички німецької, польської, чеської тощо.

4. Закордонне працевлаштування має ще одну перевагу, яка полягає в хороших умовах праці (тільки якщо вона офіційна). Є вихідні, обідня перерва, що регламентуються робочі години, страхування і навіть премії. Для своєї безпеки рекомендуємо звернутися до спеціалізованих агенцій, наприклад Jooble - це надійний пошук вакансії від перевірених роботодавців та повна підготовка документів.

Цікавить робота Фінляндія? У такому разі вам варто скористатися послугами агенції Jooble у пошуку вакансії!

Чи є недоліки роботи за кордоном?

Інша культура, менталітет, сприйняття може бути як плюсом, і мінусом. Багато хто не може подолати психологічний бар'єр та адаптуватися до нових умов роботи. Дається взнаки також відсутність близьких і друзів, ностальгія по батьківщині.

Якщо їхати на постійне місце роботи, знадобиться не лише робоча віза, а й спеціальне запрошення, а також дозвіл від посольства, що отримується після співбесіди. Педагоги, лікарі та медичний персонал, інженери-технологи, далекобійники та ще представники низки професій мають на практиці продемонструвати свої знання та отримати диплом зразка тієї країни, в якій вони працюватимуть.