Вішалки для одягу допомагають зберегти одяг у первісному стані та привабливому вигляді. Це зручний пристрій для зберігання гардеробу. Давайте розберемось, як вибрати вішалку для одягу, з яких матеріалів роблять плічка, як підібрати виріб за розміром та особливості підлогових моделей.
Купити вішаки для одягу у Львові оптом ви можете на https://delim-furniture.com/cat-vishaki-ua!
Види вішалок
Вибирати вішалку, вимірюючи її довжину та ширину, оцінюючи матеріал і вид не прийнято. Мало хто знає, які вішалки краще для одягу. Довговічність гардеробу залежить від того, як господар поводиться з речами, вішає їх або кидає кудись доведеться.
Зручно використовувати вироби з неслизькою поверхнею, без виїмок та з поперечиною. Види плічок розрізняють залежно від призначення аксесуара:
- Для верхнього одягу. Вироби широкі, з великим розмахом, щоб пальта та піджаки не деформувалися. Довжина відповідає ширині спини власника. Якщо короткий аксесуар, одяг буде звисати і деформуватися. Вішалка має бути міцною, щоб витримати вагу предметів гардеробу.
- Для блузок та сорочок. Плічка вузькі, довжина відповідає ширині сорочок у плечах.
- Для штанів. Вішалки для штанів оснащені прищіпками або поперечиною. Штани краще вішати на поперечину, спідниці – на прищіпки. Поперечина повинна бути товстою і неслизькою, щоб штани не ковзали. Рифлена також не підійде, т.к. залишить слід. Віддавайте перевагу тканинній чи поролоновій поверхні.
- Для спідниць, суконь та топів. Вироби оснащені гачками, щоб вішати одяг за спеціальні петельки, що пришиті з внутрішньої сторони.
- Для аксесуарів. Плічка призначені для краваток, шарфів та інших аксесуарів. Вироби оснащені гачками чи кільцями, щоб було зручно розвішувати речі.
Вішалки розрізняють залежно від матеріалу виготовлення
Пластикові – дешеві, легкі, але не міцні. Не купуйте тонкі моделі, вони швидко стають непридатними, гнуться і ламаються. Товсті вироби також варто вибирати, т.к. вони займають багато місця. Підходять для повсякденного одягу, але для верхніх речей краще передбачити щось міцне.
Металеві – довговічні, міцні та легкі, проте характеристики залежать від виду металу. Алюмінієві не витримають вагу верхнього одягу і підійдуть лише для блуз, кофт та ін. Сталеві міцніші і тривалий час не деформуються. Дротяні використовувати не варто, т.к. вони псують тканину і швидко стають непридатними.
Текстильні складаються з каркасу, поролонового валика, обшитого тканиною. Підходять для суконь, блуз із тонких тканин. Не призначені для верхнього одягу та займають багато місця.
Дерев'яні – міцні, зручні, витримують велику вагу та знімають із тканин статистичну електрику. Віддавайте перевагу лакованим виробам, які прослужать тривалий час і не залишать на одязі затяжок.