Алкогольна залежність - проблема, що захоплює значну частину населення. Позбутися її самотужки виходить далеко не у всіх людей. Що робити, якщо руки вже опускаються і людині не вистачає волі вибратися з чіпких рук звикання? Для цього ще в 1980-ті роки було створено кодування від алкоголізму, яке набуло широкого поширення в суспільстві.

Що таке кодування?

Кодування являє собою комплекс психотерапевтичних заходів, за допомогою яких пацієнт схильний до впливу гіпнозу починає сприймати будь-які види спиртного, як отрута. Наукові дослідження показують, що дуже високий відсоток людей піддається навіянню, що дозволяє «запрограмувати» людину на певні дії чи сприйняття інформації у певному ключі. Отримати більше інформації про кодування від алкоголізму ви можете нас сайті doctorblago.com.ua!

Лікування алкоголізму проходить з використанням різних методик і лише за уважного контролю спеціаліста-нарколога. Кодування від алкоголізму вдома в більшості випадків неефективне, оскільки прийом певних ліків може дати лише короткочасний результат. Крім того, в домашніх умовах ризик повторного впадання в алкоголізм значно вищий. Потрібний постійний нагляд та психологічна реабілітація, що допомагає хворому виробити необхідний внутрішній настрій на боротьбу із залежністю.

Програмування може здійснюватися як у психологічному, і на фізіологічному рівні. Комплексний підхід дозволяє досягти найкращих результатів, але головне правило полягає в тому, щоб пацієнт мав внутрішню рішучість позбавитися проблеми. Саме тому лікування алкоголізму неможливе без письмової згоди хворого.

Протипоказання

Першим етапом шляху до одужання є обстеження. Якщо на цьому кроці у пацієнта виявляються такі проблеми зі здоров'ям, кодування від алкоголізму протипоказане:

- психічні захворювання;

- епілепсія або судомний синдром будь-якого походження;

- хвороби серця (гіпертонія, ішемія);

- захворювання сечовидільної системи;

- інсульт;

- порушення в роботі щитовидної та підшлункової залоз;

- хвороби печінки.

Також проходити кодування заборонено вагітним жінкам та пацієнтам у стані запою. Перед терапією необхідно вивести спирт із організму повністю.

Перш ніж розпочати процес лікування, хворий повинен повністю утримуватись від вживання алкоголю протягом двох-трьох тижнів. Це досягається завдяки вмісту в стаціонарі, де відсутній будь-який доступ до спиртного. Такі заходи необхідні, оскільки людина, яка впала в залежність, не має достатніх вольових якостей для самостійного виходу із запою.

Запис на консультацію: +38 (048) 702-34-24, +38 (097) 242-29-22.