Організація простору для зберігання зернових культур вимагає ретельного та планового підходу. Необхідно завчасно визначити вимоги до температури та вологості повітря, а також встановити спеціальне обладнання, яке б вимірювало ці показники та допомагало тримати їх і межах норми.

Одним із найпопулярніших типів зерносховищ сьогодні вважається зерновий елеватор. Головне – обрати модель від перевірених виробників, які послуговуються міжнародними стандартами при виготовлення обладнання. Так, наприклад, на сайті https://siydobro.com/product/obladnannia-dlia-zberihannia-zerna/  ви можете ознайомитись із зерносховищем від німецького бренду Buschhoff, який вже протягом кількох десятків років займається виробництвом агропромислового обладнання.

Як працюють і де встановлюються зернові елеватори

Зерносховище продається у комплекті з усім необхідним устаткуванням. Це дозволяє в короткі терміни встановити та почати використовувати елеватори. Серед основних сфер призначення:

  • Заготівельні, які зберігають зерно, прийняте від сільськогосподарських угідь.
  • Виробничі. Встановлюються на комбікормових заводах.
  • Базисні. Такі зерносховища потрібні для тривалого зберігання зернових культур, які приймаються безпосередньо залізничним транспортом.
  • Портові. Встановлюються у морських портах і призначені для зберігання великої кількості зерна.

Основні характеристики зернових елеваторів

Зерновий елеватор – габаритне сучасне обладнання, яке здатне зберігати велику кількість зернових культур та підтримувати оптимальні умови для тривалого складування. Він виготовляється з оцинкованої нержавіючої сталі.

Серед інших характеристик систем:

  • наявність інспекційного люку з внутрішніми сходами;
  • герметизація стиків для більшого захисту зерна;
  • датчики ступеня заповнення зерносховища;
  • вентиляційні системи для забезпечення циркуляції повітря;
  • об’єм варіюється від 0,1 до 15000 тонн.

Зерновий елеватор – однин із найпоширеніших типів сховища для зернових культур. Він дозволяє підтримувати комфортні умови, запобігаючи псуванню зерна та скороченню терміну його зберігання. Обирайте елеватор, визначивши потрібні вам габарити та характеристики системи. У такому разі ви отримаєте оптимальне та функціональне обладнання, яке спростить догляд за зібраними зерновими культурами.