Залучають морські пригоди, піратські загадки та незвичайні квести? Зіграйте у настільне змагання «Втрачені моря». Ви маєте відправитися в морську подорож у ролі піратів і виконувати як особисті цілі, так і громадські, щоб успішно завершити сценарій. Ігровий набір використовує оригінальний спосіб подачі сценарію і сприяє захоплюючому проведення часу. Як це реалізовано – читайте в огляді настільної гри «Втрачені моря».
Ключова особливість ігрового набору
Подання ігрової ідеї здійснюється за допомогою спеціальної веб-програми. Перед стартом його необхідно завантажити та ознайомитись з інтерфейсом. Із навігацією питань виникнути не повинно. Гравцям доступні таймер, що коригується, індивідуальне коригування шрифтів, звуковий супровід і вибір мови. Основна роль програми полягає у знайомстві із сюжетом, який стає доступним після введення номера розділу з книги локацій.
Які правила доведеться виконувати
Відповідно до правил гри, після запуску сценарію гравці відкривають необхідну сторінку книги локацій, розміщують на карті фігурки корабля та локації, відповідно до сценарію, та обирають свого героя:
- Боцман, стежить за порядком на кораблі.
- Канонір відповідає за гармати.
- Корабельний писар заповнює судновий журнал.
- Бондарю, стежить за припасами.
- Вахтовий, спостерігає за рівнем небезпеки та поточним завданням.
- Квартирмейстер, стежить за поганою славою піратів.
- Старпом, аналізує командний дух та виявляє рівень її невдоволення.
Гра складається з кількох раундів, кожен з яких розгортається на певній сторінці книги локацій. У раунді – три фази:
- Планування. За обмежений проміжок часу ви повинні розставити персонажів на поточній локації. Якщо учасники не встигають, рівень невдоволення підвищується.
- Дії. Тут розгортається основа гри: операції з дванадцятигранником, що мають на увазі подальші дії з жетонами невдачі, сузір'я та іншими діями. Тут же може бути змінено рівень небезпеки, покращено гармату та ін.
- Завершення. Оголошення висновку у розділі «Кінець раунду».
В українській локалізації «Ігра сокровища моря », як і в будь-якій іншій, має на увазі чотири варіанти розв'язки: потонув корабель, мав місце заколот, відбулася остання небезпека або досягнуто мети сценарію. В останньому випадку перемагають ті пірати, які завершили 4 події сузір'я. Якщо ж є учасник, який завершив п'ять таких подій, він удостоєний легендарної перемоги.
Цілеспрямована аудиторія
В якості альтернативи вам можуть запропонувати комплекс «Кімната 25», який наслідуватиме основи фільму Куб. У цій грі можна регулювати складність, дотримуватися п'яти режимів і т.д. Командний дух тут також має значення, проте сценарій абсолютно відрізняється від «Втрачених морів», та й веб-додатків з унікальним путівником там немає.
Вам однозначно варто зважитися купити гру «Втрачені моря», якщо вашій дитині вже виповнилося 14 років і має компанію вірних і відданих друзів. Як мінімум дві години вони будуть захоплені цікавою морською подорожжю та мотивовані на здобуття перемоги.