Акрилова пудра для нігтів являється полімерним порошком. Використовують його для того, щоб зробити нігті міцнішими, а також щоби провести нарощування. Він елементарний у застосуванні, має пористу структуру, завдяки чому не наносить шкоди нігтьовій пластині. Завдяки його властивостям, нігті не шаруються та не ламаються, завдяки чому манікюр має гарний вигляд упродовж довгого проміжку часу.
Що входить
Основою пудри частіше за все буває речовина під назвою етилметакрилат. Саме він відповідає за затвердіння пудри під впливом LED-лампи. Крім того, він робить процес змішування пудри з мономером (спеціальною рідиною) простим. Завдяки чому можна легко отримати однорідну текстуру речовини.
Раніше до складу входив метилметакрилат. Але на сьогодні він заборонений у більшості країн світу, оскільки негативно впливає на здоров’я людини. На даний час до складу пудри входять набагато більш безпечні речовини, які не мають негативного впливу на здоров’я, а також не мають яскраво вираженого неприємного запаху.
Переваги та недоліки
Одне з основних завдань такої пудри – виконання нарощування. Головною перевагою при її використані є забезпечення стійкості. Можна зробити довгі, гарні нігті та бути впевненої що вони не зламаються наступного дня.
Також до плюсів можна віднести різноманіття пудр. Вони можуть мати різні текстури та кольори. Завдяки цьому майстри нейл-арту створюють справжні витвори мистецтва. Акриловий порошок може суттєво вплинути на зовнішній вигляд навіть класичних варіантів, не кажучи вже про щось незвичне.
На те, щоб виконати манікюр таким способом не потрібно витрачати багато часу. В першу чергу це буде залежати від того, наскільки швидко проходить полімеризація.
Спеціалісти відмічають, що при правильно використанні у такого варіанту речовини для створення манікюру немає недоліків. Але якщо ви не дуже добре в цьому розумієтесь, то можуть виникнути складнощі.
Як користуватися
Її можна використати не тільки знаходячись у майстра, але й самостійно, знаходячись удома. Для цього лише потрібно чітко дотримуватися інструкцій.
- Знежирте нігтьову пластину.
- Нанесіть основу по всій поверхні нігтя. Робіть це тонким шаром. Його не потрібно просушувати під лампою.
- Після цього треба посипати ніготь пудрою. Краще робити це пензликом над банкою, в якій зберігається порошок. Таким чином залишок можна відразу зсипати назад.
- Використовуйте ультрафіолетову лампу для того, щоб просушити нігті.
- Після візьміть спеціальну манікюрну щіточку та видаліть залишок пудри.
- Після цього можна наносити покриття. Це може бути як простий лак, так і гель лак. Головне вибирати якісні варіанти, такі як Kodi Professional.
Як знімати
Звичайно ви можете скористатися і звичайним засобом для зняття лаку на базі ацетону. Та такий варіант не можна назвати ефективним. Рідина наноситься на верхній блискучий шар та прибирає його (звичайно, лише у тому випадку, якщо він був). Після цього ватні диски змочуються у рідині, прикладаються до поверхні нігтя та залишаються там приблизно на пів години. В деяких випадках це може зайняти й більше часу. Такий спосіб можна залишити на той випадок, коли потрібно екстрено зняти покриття, а нічого іншого немає під рукою.
Якщо ви часто користуєтеся акриловою пудрою, має сенс придбати ремувер для такого покриття. Тоді процес зняття буде якіснішим та швидшим, а головне – наноситиме значно менше шкоди шкірі навколо нігтів і самим пластинам. Залишиться тільки акуратно прибрати покриття пушером або апельсиновою паличкою, щоб нігті знову стали чистими та рівними. Як бачите, нічого складного.