Біокамін — це домашній прилад для опалювання і одночасно предмет декору в сучасному стилі. Для нього не потрібен димохід чи спеціальне місце для установки. Біокаміни різних форм і розмірів ставлять в центрі приміщення, на столах, книжкових полицях, вішають на стіни, за їхньою допомогою створюють зони відпочинку на верандах заміських будинків.

У магазині Kratki.ua можна вибрати модель і купити біокамін для віталень і спалень в квартирах, для дачних терас, залів кафе, ресторанів та офісів.

Як працює біокамін

Технологія біокамінів схожа з роботою спиртової горілки. В якості палива використовують біоетанол — спирт, який виробляють з рослинної сировини. Полум’я під час горіння екопалива виходить яскраве, без диму і кіптяви, утворюється мінімальна кількість вуглецю, кисню спалюється як три звичайні свічки.

Конструкція складається з контейнера для палива, горілки, де безпосередньо утворюється вогонь, і сталевого корпусу з екраном зі склокераміки. Простий принцип роботи біокамінів — одна з переваг приладу. У паливний резервуар наливають біоспирт, далі за допомогою довгої запальнички підпалюють і отримують яскраве полум’я. Інтенсивність горіння і висоту полум’я регулюють заслінкою.

IV-axlbeEmgAVLkSbDTND-H5iFlGukSsUG_9RjP5hKyTs4o68oEb9K625JDeSRAI0kq3Zi1uc2TNec0X1J9o40nW28O5Ym5j6MdoVl2QfgROJp8imDEtazN--adp07K-WOIE33xfHQEpHhD2uQ

Біокамін в інтер’єрі дому

Біокамін простий в обслуговуванні, його легко пересувати і переносити. Елементарна будова приладу дозволяє всю увагу приділити моделі та дизайну. Каміни на біопаливі відрізняються за місцем розміщення і розмірами.

  • Настінні. Розміщують як картини на стіні. Такі моделі можна вішати навіть на шпалери: від перегрівання захищає спеціальний екран. За формою можуть бути прямокутні, квадратні, футуристичні у поєднанні металу та скла.
  • Настольні або на полицю. Зазвичай невеликих розмірів кубічної, прямокутної, трикутної форми зі захисним склом або без нього.
  • Напольні великих розмірів: круглі, квадратні, чашоподібні, з вогнищем за склом або з відкритим полум’ям.
  • Вбудовані, кутові, пристінні, панорамні. Ними зонують приміщення і створюють зони відпочинку.
  • Моделі для терас і балконів: бувають з відкритим вогнем або за склом різної форми.

Біокамін можна вільно переставляти, переносити у нове місце і створювати інший інтер’єр.

Fe35juaf0IS3-H_zBlGAx_NOy_2JF-tTLed2eOxu2WRYBjCVY5lw-nYwNp81YXscQdEPG2yvW3zs02PVDvHm9AvNpA-2hMU-soq0Q1c4CLBdRcba1vp3tuT_6Y1e5dutJu36In9aRZuqqjLaZA

Як обслуговувати біокамін

Біокамін після вивчення інструкції з обслуговування та експлуатації можна встановлювати без залучення спеціалістів. Спочатку вибирають безпечне для установки місце подалі від легкозаймистих предметів і матеріалів. Далі камін дістають з упаковки, ставлять на рівну поверхню або вішають на стіну за допомогою простих кріплень, заправляють паливну ємність біоетанолом і запалюють вогонь. Прилад не доведеться чистити чи відмивати від кіптяви. Достатньо регулярно протирати від пилу корпус і стекла.

Задля безпеки в біокаміні є автоматична система гасіння. У разі перевертання або якщо протяг запогасить полум’я, він автоматично вимкнеться. Це важливо, якщо в приміщенні будинку є маленькі діти чи домашні тварини.

Камін на біопаливі легко контролювати. Є моделі з дистанційним і сенсорним дисплеєм або такі, що управляються механічним пристроєм. В автоматизованих варіантах запалювання, горіння, гасіння, інтенсивність вогню регулюють датчики.

baNrgopK2BT3YmN1YOJdXXRGtyB5wj883uHLbuzb4TY6N-ej-7C6JihuA3bWlEUjDxOti1j28NJCS6WlSxrwubqcrQeMMY62tVuhrIQJvi_Ef9IqlyrOgkD9iUdzjxxQ3tFFqbVb3y4QVKhY3A

Об’єм паливника визначає, скільки годин буде горіти камін. Зазвичай прилад використовують, щоб створити атмосферу затишного вечора. На дві—три години роботи достатньо одного літра біопалива.

Каміни такого типу не вийде використовувати для обігріву приміщення. Вони можуть підвищити температуру на 3—4 градуси, але як повноцінний опалювальний прилад вони не годяться.