Кисень у нашому організмі в першу чергу відповідає за рух крові, яка доходить до всіх органів людини – і таким чином живить їх. Коли кисень закінчується, серце перестає нормально працювати. Внаслідок цього може зупинитися кровообіг, що призводить до гіпоксії мозку. Відсутність достатньої оксигенації організму є джерелом серйозних і незворотних змін в корі головного мозку. Це може призвести до інвалідності, коми і навіть смерті пацієнта.
Такі захворювання органів дихання, як бронхіальна астма, ХОЗЛ, рак легенів і муковісцидоз вимагають лікування киснем. Вони проявляються відчуттям постійної втоми, утрудненням дихання при виконанні навіть найпростіших дій, задишкою. У довгостроковій перспективі цей стан є серйозною загрозою для життя. Тут може допомогти кисневий концентратор.
Кисневі концентратори, пропоновані на сайті https://www.zelko.ua/uk/vozduhorazdelitelnye-ustanovki/generatory-azota-oxywise – це медичні прилади, які забезпечують пацієнта необхідною кількістю цього цінного елемента. Вони вбирають атмосферне повітря, яке потім конденсують і очищають. В результаті пацієнт отримує приблизно 90-95% чистого кисню, який вводиться за допомогою кисневої маски.
Якщо ви вирішили покращити якість життя за допомогою концентратора – варто зробити продуману покупку правильно виготовленого приладу. Вибір кисневого концентратора особливо важливий для людей, яким призначена тривала киснева терапія. При виборі конкретного приладу слід враховувати такі параметри, як:
- концентрація кисню, переважно в діапазоні 90%-96%,
- обсяг,
- вага,
- розмір,
- споживання енергії,
- обслуговування та споживання,
- гарантія.
Останні концентратори, що доступні у продажу, на відміну від своїх попередників або кисневих балонів, надзвичайно легкі (їх вага всього 14 кг). Крім того, вони мають компактну ергономічну форму, що полегшує транспортування. Завдяки цьому обладнання можна перевозити в будь-якому автомобілі. Сучасні пристрої також мають чотири колеса для більш ефективного їх переміщення вдома.
Вже через 30 хвилин після включення хороший концентратор повинен давати хворому 96% кисню. Це найважливіший фактор, на який потрібно звернути увагу. Завдяки цьому ви будете впевнені, що його використання матиме значний вплив на здоров’я пацієнта. Ще один важливий фактор - потік повітря. Він повинен бути в межах від 0,5 до 5,0 літрів на хвилину.