На даний момент офіс JetBrain знаходиться в Празі, хоча розробники розпочали свою кар'єру в Росії. C 2000 компанія займалася створенням доповнень до існуючих IDE, проте згодом вони розробили IntelliJ IDEA. У той час ще нікому не могло спасти на думку, що вже в 2012 JetBrains буде визнана першою серед інноваційних Java-компаній.
Вигідно придбати інтегроване середовище розробки на PHP з інтелектуальним редактором JetBrains PhpStorm ви можете на сайті fortsoft.com.ua!
Продукти цієї компанії використовують у всьому світі. Вони зручні тим, що в процесі розуміють ідею оператора та можуть запропонувати доповнення коду автоматично. Можливість настроїти інтерфейс допомагає максимально адаптувати робочий простір для кожного. Ось тому за продукти JetBrains готові платити.
Компанія створює безкоштовні Community edition, за допомогою яких користувачі можуть ознайомитись із головними перевагами повноцінної версії продукту. Випробувавши можливості демоверсії «комьюніті», ви точно захочете купити повний пакет.
Крім безкоштовних демоверсій, JetBrains випускають навчальні інструменти – це повноцінний продукт із доповненнями, які допомагають студентам вивчити IDE. Компанії вигідно залучати таким чином нових користувачів, адже студенти, які звикли до інтерфейсу цієї IDE, не захочуть використовувати інші аналоги, навіть якщо вони безкоштовні.
Інструмент для професіоналів
Тепер настав час поговорити про русифікацію продуктів JetBrains. Точніше, про те, що російська зовсім не обов'язкова. Будь-який досвідчений програміст знає як мінімум основні операції англійською. А продукти цієї компанії, такі як PhpStorm, IDEA, PyCharm призначені для професіоналів, тому що:
1.Це дорогі продукти. Вони не підійдуть новачкам, крім Educational edition.
2. Їх потрібно налаштовувати. Вони можуть бути дуже зручними, якщо правильно кастомізувати їх. Ситуація з налаштуванням цих продуктів схожа на налаштування операційних систем: професіоналу буде комфортно працювати з Linux, адже у нього достатньо знань для налаштування системи під свої індивідуальні потреби, але для простого користувача буде зрозумілішим буде Windows.
Загалом проблема не у відсутності російської мови, а в тому, що деякі просто не вміють користуватися всіма можливостями продукту. Якщо вам для програмування потрібна російська, ви можете перейти на використання інших інструментів для розробки. Наприклад, русифікувати можна NetBeans, а 1С повністю російською із збереженням синтаксису мови. Важливо врахувати, що JetBrains переважно створюють продукти для професіоналів.