Буквально кожен третій канал в соціальних мережах закликає кинути офісну роботу і стати тревел-блогером - адже це круто, модно, розширює кругозір. Так, безперечно, але давайте зупинимося на хвильку і подивимося, чи реально це так просто.
Cподін Ігор Юрійович - відомий мандрівник і блогер, на сторінках свого сайту розповість вам, як це бути тревел-блогером!
На жаль, спонсори є не у кожного блогера-мандрівника. Щоб їздити по світу за чужий рахунок, цього треба ще домогтися. Тому багато хто спочатку збирає гроші і не ходять у відпустку. Якщо у вас саме такий план, то поки працюєте, зробіть складні візи, де потрібно довести свою матеріальне становище.
Щоб було про що писати в своєму блозі, потрібно кудись ходити і витрачати на це гроші. Музеї, розваги, цікаві, але важкодоступні місця, куди можна потрапити тільки на вертольоті. Також вам знадобиться обладнання: пристойна камера і ноутбук, телефону буде недостатньо. А це все теж вимагає грошей. Ось і виходить, що спочатку ви вкладаєте свій час і кошти, толком не розуміючи, що отримаєте на виході.
Ви заперечите: я буду знімати блог про бюджетний подорожі, як побачити світ з мінімальними вкладеннями!
Хороша ідея, але зазвичай це має на увазі ночівлю в так собі місці, економію на їжі і враженнях. І ось дайте відповідь на питання: як довго ви так зможете і чи буде це дійсно цікаво? Дикунський спосіб подорожей підходить далеко не всім.
Це постійна робота
Блогерство забирає багато часу, якщо ви хочете знімати добрий та цікавий контент. Ніхто не буде читати занудне перерахування фактів або дивитися відео, де суцільна трясучка і монтаж на рівні плінтуса.
Якщо ви хочете заробляти на своєму блозі, то відбір і підготовка матеріалу буде віднімати мало не весь час. А один пост в тиждень - чи принесе якийсь заробіток.
По телевізору половина передач про подорожі, тревел-каналів на YouTube теж неймовірно багато. Виділитися в такому потоці дуже складно, тут вже є топові особистості, яких дивляться мільйони. Потрібна своя фішка.