Даний вид мистецтва дозволяє творцю відтворити власний задум не на площині, а у тривимірному просторі, надаючи різних сенсів, значень у залежності від кута зору людини, котра сприймає витвір. Класичний підхід декларував точність анатомії, відтворення людини та світу у тому вигляді, як вони існують у житті. Прикладом цього є спадщина античних часів, яка і досі залишається взірцем для студентських робіт та еталоном для багатьох. Можна згадати також роботи Мікеланджело, Донателло, Ф. Бартолі, О. Родена тощо. Проте сучасна скульптура відходить від канонів метрів та обирає власний шлях. У багатьох це викликає асоціацію із химерними формами та неясними силуетами, але це не завжди так. Найбільш радикальні митці обирають шлях деструкції форми на користь суті, але більшість обирає менш епатажні концепції.

Наша країна не лишається осторонь світових тенденцій у мистецтві. А тому сучасна українська скульптура відтворює ті настрої, що панують у міжнародній спільноті. Митці влучно комбінують академічні пізнання із незвичними рішеннями, створюючи самобутній витвір, який лишається зрозумілим для глядача. При цьому вітчизняні скульптори орієнтовані на збереження національного колориту, етнічних традицій та культурних кодів, які вирізняють українське серед сукупності інших витворів.

Автентичний стиль майстерні ART-SCULPTOR

Студія спрямована на популяризацію сучасного українського мистецтва серед населення. Окрім комерційних проектів з виготовлення скульптури на замовлення майстри проводять освітні заходи у форматі виставок, організують навчальні курси для новачків, а також запрошують на творчі зустрічі, де охоче діляться своєю життєвою філософією та поглядами на світ.

Кожен скульптор має авторський підхід до роботи, який робить його витвори впізнаваними. Майстерня зібрала під своїм дахом таких авторів:

  1. Олексій Леонов. Скульптор-інтуїтивіст, який орієнтований на більш тонке сприйняття оточення. У роботі він спрямований на вираження не лише зовнішньої оболонки, але й надання глибокого сенсу з урахуванням релігійних течій, філософських знань та мудрості сторіч.

  2. Василь Бородай. Творець, художник та філософ, який сповідує принципи лаконізму. Він створює гармонію простих форм, тим самим транслює складні сенси зрозумілою для глядачів мовою. Також він навчає інших принципам ліплення, композиції та графіки.

  3. Володимир Шевченко. Зміг виробити власний стиль, який заснований на експресивному переосмисленні світу. Завдяки цьому його роботи є гіперболізованими емоціями, які втілені у динаміці, формах, деталях. Він звертається до підсвідомості людини, збуджуючи її, спонукаючи співпереживати.

Майстерня робить акцент на якості та професіоналізмі, а тому кожен може замовити скульптуру та бути впевненим у тому, що результат виправдає очікування. Професіонали супроводжують замовника від початку до кінця, дослухаючись до його вимог. На перших етапах відбувається розробка макету та визначення з матеріалом. Далі формується модель, яка дозволяє уявити витвір в об’ємі. Після затвердження розпочинається етап реалізації, тривалість якого залежить від розміру та складності. Фінальним щаблем є передача готової фігури замовнику та встановлення її на визначеному місці.