Ви теж ставите собі питання «Який тип підвісної стелі можна монтувати швидше за все?». Хотіли б дізнатися яку з підвісних стель в разі потреби можна буде швидко й легко розібрати щоб якщо знадобиться можна було дістатися до комунікацій? Навіть якщо ви хочете демонтувати та потім назад монтувати підвісну стелю при цьому без погіршення її зовнішнього вигляду, сьогодні спробуємо знайти відповіді на ваші питання разом з фахівцями компанії KRAFT Deckensysteme Ukraine, виробником систем підвісних стель.

Більш детально про рейтинг підвісних стель по легкості їх монтажу та демонтажу можна прочитати у відповідному розділі на офіційному сайті компанії «Крафт Декенсістем Україна».

Важливо знати!

Оскільки будь-яка комбінована стеля є дизайнерським рішенням, яке буде куди більш ефектно виглядати ніж стандартні системи, важливо подбати про те, щоб в разі необхідності можна було б мати постійний доступ до комунікацій, що знаходяться за підвісною стелею. Правда все ж слід враховувати те, що дані рішення потрібно продумувати ще на стадії проектування будинку та його дизайну.

Для початку про монтаж

Першим етапом є розмітка рівнів підвісної стелі й потім монтаж пристінного L-профілю з розміткою та подальшим монтажем підвісів. Цей етап є однаковим для всіх типів підвісних стель. Далі вже йдуть деякі відмінності:

1) Стеля на Т-профілі з плитами. У несучу систему з профілів вставляються спеціальні плити, які можуть бути абсолютно різних типів:

мінеральні;

металеві;

акустичні;

дзеркальні та ін.

2) Стеля на Т-профілі з касет грильято GLK. Напрямні Т-профілі, монтуються на уже встановлені підвіси. Після цього збираються касети грильято й встановлюються в конструкцію з Т-профілів.

3) Пірамідальний грильято або класичний грильято. На встановлені підвіси потрібно монтувати основні напрямні грильято. Після цього потрібно зібрати касети пірамідального грильято або класичного грильято та встановити їх в несучу конструкцію з основних напрямних. До слова, кожна спрямовуюча касета оснащена своїми замками, що обов'язково повинні потрапити на основних напрямних у відповідні гнізда.

4) Рейкові стелі: пластинчаста та кубообразна рейка. У таких стелях потрібно на підвіси закріпити несучу траверсу. Тільки після цього провести монтаж рейки. Тільки після цього провести монтаж, заклацнувши рейку в замки несучої траверси.

Демонтаж підвісних стель, окремі ділянки

Демонтаж окремих ділянок підвісних стель є процедурою, яка може знадобитися в разі потреби обслуговування або ж заміни комунікацій, що розташовані за стелею. Найпростішою конструкцією, яку можна легко демонтувати є саме стелі на основі Т-профілю. Для цього необхідно лише вийняти з несучої конструкції й плити або ж касети грильято GLK, та потім буде відкритий доступ до комунікацій.

Більше інформації про монтаж підвісних стель у відповідному розділі на сайті KRAFT Deckensysteme Ukraine.

За матеріалами: kraftds.com