Мирослав Продан запам'ятався українцям як ефективний виконуючий обов'язки Голови фіскальної служби. На цій посаді він працював з 2017 по 2018 рік, а до цього виконував обов'язки в.о. Голови ДФСУ. Продану вдалося впровадити велику кількість реформ, а також домогтися значних успіхів у боротьбі з контрабандою. Зокрема, у 2018 році його відомство почало ретельно контролювати експорт лісу-кругляка. Також команда Продана перекрило значну схему обкрадання державного бюджету, розроблену відомим контрабандистом Вадимом Альперіним. А в серпні 2018 року Продан запустив службове розслідування щодо крадіжки 37 контейнерів з різними товарами.

Родина, освіта, сім'я

Мало хто знає, що життєвий шлях Продана почався в 1979 році в невеликому селі Кукавка (Могилів-Подільський район, с. Кукавка).

Йому вдалося отримати 3 вищі освіти, кожне з яких внесло свій вклад в побудову успішної кар'єри. Він має спеціальність менеджера митної справи (2003 рік), ступінь спеціаліста з економіки підприємств (2006), а також ступінь магістра з державного управління (2013)

Продан має дружину Людмилу і дочку Анастасію (народилася у 2011 році).

Кар'єра Продана

Кар'єра Продана почалася у 2002 році, з комерційних структур. Через кілька років він перейшов до податкових органів і поступово почав займати керівні посади, як у Вінницькій і Черкаській області, так і в Міжрегіональному управлінні ДФСУ. До 2016 року він зміг отримати посаду виконуючого обов'язки заступника Глави фіскальної служби, а пізніше став і безпосереднім в.о. Голови служби.

За час перебування на управлінської позиції, Продан:

  • запровадив електронний реєстр для відшкодування податку;

  • запустив систему "Єдиного вікна", яка спростила митне оформлення товарів;

  • ініціював впровадження електронного чека;

  • перевів в онлайн всі послуги для фізичних осіб-платників податків;

  • організував 21-ю Адміністративну сесію Генеральної Асамблеї IOTA в Україні, вперше в історії IOTA;

  • підписав меморандум про підключення України до Програми контролю за міжнародними контейнерними перевезеннями ООН і Всесвітньої митної організації;

  • закупив стаціонарні скануючі системи, які дозволили отримувати повну інформацію про вантажі та виключити ризик провезення контрабанди.